Preporuka za telefon

1

Preporuka za telefon

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

Moja maldja sestra (14. godina) oce da kupi telefon.
Cena 250 - 300 evra, da ima odlicnu kameru( 3 MPixx), izgled, moze symbian (a i ne mora), hoce takodje da podrzava 3G (sta ces mala voli internet i vido pozive), pozeljno je i da je slide ili na raslapanje, a ako je lep moze i iz jednog dela. I naravno da je dobar oko muzike.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Recimo Nokia 6500slide (mada mu kamera nije odlicna), SE K850...



offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

Da da, ovaj 6500 joj je na umu (mada nije jos sigurna), a videcu dal ce joj se svideti K850.

Dopuna: 18 Sep 2008 14:46

Ipak k850 joj se ne svidja (al se zato meni svidja Smile), a i treba bar 350 evra za njega tako da on otpada.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

350e?
Odakle ti to?

Moze da se kupi za 250e, a polovnjaci se krecu od 180, gde vec za 200 mogu da se kupe kao novi.

Dopuna: 18 Sep 2008 14:50

Pokazi joj 7390.

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

nikoola ::350e?
Odakle ti to?


Video sam sad na mobilnom svetu i pc berzi, ali onda verovatno lazu.

nikoola ::Pokazi joj 7390.

Vazi, samo da se vrati iz skole, mozda ce joj se ovo svideti.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

7390 ima u dve kombinacije. Belo-roze i crno-braon.

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

Znam, evo sad sam gledao. Nema sta, lep telefon.

Dopuna: 18 Sep 2008 15:09

A i ima stereo zvucnike.

offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

U Bg 6500 slide je 220 eura u prodavnici, naravno.

7390 je star telefon, tesko da ces ga naci.

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2007
  • Poruke: 363

A mozes da mi kazes kada su oba telefona izasla?

P.S. Zapao mi je za oko n76. Kakav je u praksi?

offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

7390 je otprilke pre 3 godine

6500 slide je star oko godinu dana

N76 nije los generalno, ima problema sa maskom, guli se.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1317 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 5 sakrivenih i 1250 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, A3C, airliners, AleksSE, alex71, AMX72, Andy, Avalon015, bigvlada, blatruc82, Brankojle, Chainsaw, Crazzer, Darth Malak, deLacy, Despot Đurađ, Dixtrix, djonsule, Dovla 1980, Draganeli, dukajov, flavius89, Hans Gajger, howyesno, hyla, InzenjerBL, Kajzer Soze, Kobrim, Koplje, Linda, Manjane, mikoyan21, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, Mićko, mnn2, moldway, Natuzzi, nebkv, nelezele, nenad81, Novakomp, oblivion, Paklenica, Panter, Pilence, RD84, Ripanjac, saputnik plavetnila, Srky Boy, TheDictator, tomigun, Tvrtko I, Vanderx, VanZan, vathra, Velizar, Velizar Laro, zeka013, ZetaMan, zziko