Kako DJ-evi rade live nastupe !?

1

Kako DJ-evi rade live nastupe !?

offline
  • Pridružio: 21 Nov 2004
  • Poruke: 280
  • Gde živiš: Vranje

sta koriste od opreme , koja muzika , mixovanje itd . moze li neki link ili .. tako nesto Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Mislim da je ovo idealna tema za Gamzzy-ja... I da treba da ide u "Muziku"... Smile



offline
  • Pridružio: 21 Nov 2004
  • Poruke: 280
  • Gde živiš: Vranje

pa Gamzzy ... cekomo Smile Wink

offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

i cekamo Wink

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

werther ::sta koriste od opreme , koja muzika , mixovanje itd . moze li neki link ili .. tako nesto Smile
DJ ne radi live nastup. DJ pušta muziku. Oprema je 2 Gramofona, 2 CD playera ili kombinovano, i naravno mixeta za "spajanje muzičkih sadržaja"... sve ostalo je stvar mašte i iskustva... Bebee Dol

offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

i uz to treba da imas jake veze,ili nekako da uletis u neki poznatiji club i ako si talentovan potraze te jos jednom,i onda shvatis da si u biznisu,,i onda clubovi clubovi,pa onda idemo u svet.....
gramofon je sada proslost,zamenio ga je mp3 mixser,sa kojim mozes da skrecujes kao i sa plocama,sem sto mozes da narokas par hiljada pesama u jedan mixer,,

e sad zavisi u kome pravcu krenes,,,,house ,techno ,trance ili moje omiljeno
hardstyle pa zavrisis u holandiji u zemlji lala

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Pa ne razumem se bas u tematiku, ali mislim da gramofon jos nije proslost... Pricao sam malo sa nekim lokalnim DJ-evima i oni kazu da je gramofon jos uves nezamenjiv. A i kako ja smatram u muzici analogno jos dugo nece biti zamenjeno, gledajuci kvalitet. Digitalno ima ogranicenja...

offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

koji je minimalni kvalitet koji mp3 treba da ima?

offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

pa kod nas nije zamenljiv ,srbija,dok malo iznad ,nemacka,holandija,italija....nema vise ni suske od gramofona,stoji radi reda pored dj-a ,nijedan dj vise ne ide preko gramofona mozda uradi par mixa,dok ostalo sve preko novijih uredjaja,,,a kako mislis kvalitet mp3,a?

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

horkolerbus1 ::gramofon je sada proslost,zamenio ga je mp3 mixser
Gramofon još dugo neće biti prošlost Wink
A ne treba da imaš jake veze... samo polako kreneš da upoznaješ ekipu pa se može i daleko dogurati ako si dobar... ako te niko ne preporuči ne možeš ni dospeti do nekog jačeg kluba...

mire ::koji je minimalni kvalitet koji mp3 treba da ima?
dosta je i 128k, jer kada se to pojača u klubu ne može da se primeti Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 555 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 0 sakrivenih i 530 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, ArmyBoss, bankulen, bladesu, Borkanović, boromir, brundo65, Carl Gustaf, Czrweni, Deki Duga Devetka, dusanobr, Duschi, ikson, istina, Jadranko1969, Kenanjoz, kuntakinte, Mrav Obrad, mustangkg, oddsock, Parker, Prečanin30, royst33, Sevatar, Sir Budimir