Ejmi Vajnhaus, BG

8

Ejmi Vajnhaus, BG

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

@dekao

Može da se buni onaj ko je gladan i žedan, nezadovoljan. Na šta to ona ima da se žali? Ima i viška, očigledno, čim baca pare na gluposti. Ona je prva (i još 99% njih) deo tog estrablišmenta o kojem govoriš.
Ako ne zna šta će sa parama neka ih daje u dobrotvorne svrhe, bar da ima vajde od nje.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3645
  • Gde živiš: Somewhere in time

Izgleda da se ne razumemo od početka. Mene jednostavno ne zanima socijalna dimenzija onoga što se desilo na tom koncertu. Odavde, svaka dalja rasprava samo pruža dodatni podstrek za dalje kamenovanje a baš to sam hteo da prekinem na ovoj temi, pa ne bih više razvlačio. Dakle, čujmo šta cura ima da kaže kad je sa većinom dasaka na broju:



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1836 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 6 sakrivenih i 1788 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andrija357, batana, Boris BM, BORUTUS, bukefal, Burovnyak, Chainsaw, dekan.m, draganca, Dzuki, goran.vvv, havoc995, HogarStrashni, Imperator_Aleksandr_lll, Jeremiah, komsija1, Kontrausluga, kybonacci, ladro, lazaritos, marko79, Moldovan, mrgud2025, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nnovakis, novator, OKT, opt1, pds, proka89, Sinisa76, sistem22, sova72, ss10, stingD, suponik, vathra, Vladimir90, Vladoj, Zmaj Tolak, 79693