Evo malo i od mene - [L.O.T.R.]

3

Evo malo i od mene - [L.O.T.R.]

offline
  • x-tina  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 08 Jun 2005
  • Poruke: 651
  • Gde živiš: ...

mene podsecas na nekog mladog americkog glumca, nemam pojma kako se zove, uglavnom glumi neke cudake. secam se da je glumeo u filmu "ubistvo po stavkama" jednog od dvojice srednjoskolaca koji planiraju savrsen zlocin.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Dec 2005
  • Poruke: 391
  • Gde živiš: Inside your mind

supet ti je poster garfilda



offline
  • M.R.K.  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 628
  • Gde živiš: Krusevac

x-tina ::mene podsecas na nekog mladog americkog glumca, nemam pojma kako se zove, uglavnom glumi neke cudake. secam se da je glumeo u filmu "ubistvo po stavkama" jednog od dvojice srednjoskolaca koji planiraju savrsen zlocin.
Very Happy da,da moj licni opis, cudak koji planira savrsen zlocin Very Happy Laughing

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
meni bash i ne lici

offline
  • M.R.K.  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 628
  • Gde živiš: Krusevac

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2006
  • Poruke: 473
  • Gde živiš: U snovima...

Bas si sladak smešak
A moj drug,za kojeg sam rekla da licite imao je isto ovoliku kosu,mozda malo duzu i osisao se na celavo Confused
Nemoj da se sisas tako... Smile
Vidim da su neki komentarisali kako ti siske idu u oci...

offline
  • M.R.K.  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 628
  • Gde živiš: Krusevac

Zapravo sam odlucio da sutra idem na shisanje. Ali ipak necu na celavo, samo malo shiske... Laughing

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2006
  • Poruke: 473
  • Gde živiš: U snovima...

Vidis kako sam ja znala Smile

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2006
  • Poruke: 29
  • Gde živiš: =blok 3= {tHe CiTy Of BeLgRaDe}

neeeeee don't shishati se!!!

offline
  • M.R.K.  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 628
  • Gde živiš: Krusevac

Pa necu celokupno, nego samo da skratim siske...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1112 korisnika na forumu :: 105 registrovanih, 7 sakrivenih i 1000 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, airsuba, alex1974, ArchaBasha, Avalon015, Belac91, blatruc82, Bodin86, bojan_t, bojcistv, bpvl, C-Gun, Ca6otep, darionis, DeerHunter, Devil city 1989, djonsule, Djota1, DonRumataEstorski, dozorni, Dungorth, dushkomkd, Dvojac005, Dzoni70, eagle.rs, esko_hz, Frunze, Goran 0000, Goxy1, GT, hyla, Iii, Ivoo, jalos, jodzula, Kajzer Soze, Kenanjoz, kenny74, kibihrchak, Koplje, Kozi-RS, Linda, lord sir giga, LostInSpaceandTime, LukaRovca, MadMike, mainstream, Marko Marković, mat, maxim_von_burdengate, medaTT, Mercury, milanpb, Miler88, Milometer, milos97, milutin134, Mićko, mm1811, mnn2, moldway, monomah, MrNo, narandzasti, nekdo, Nemanja Opalić, nemkea71, nisamBot, nobutado, OKT, paja69, Panter, panzerwaffe, Petar25, pirke96, PlayerOne, Pururin, ruma, shaja1, simazr, Sir Budimir, Smiljkovich, Solunac na steroidima, stalja, suton, tamno.nebo, tanakadzo, Tihi86, Titan, tooooom, ujke, vaci, vaso1, vidra boy, VJ, vladaa012, Vladimir O., Vozd0714, vukovi, Wepp, Yekaterinburg, ytvojAisIenbcMsI, YugoSlav, 79693