Koja je ovo pjesma?

Koja je ovo pjesma?

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2005
  • Poruke: 306

Sunrise, sunrise... never tell...itd. Zna li neko kako se zove pjesma, im je na reklami za novu Toyotu, ne znam tačno koju.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

Norah Jones - Sunrise?



offline
  • Pridružio: 18 Jan 2005
  • Poruke: 306

To je to, hvala. Aj još ovu, da ne otvaram novu temu:
Ooo, tonight, you killed me with your smyle,
so beatuful and wild...

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Pesma se zove "Tonight", izvodi grupa "Reamonn".

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Slavik ::Sunrise, sunrise... never tell...itd. Zna li neko kako se zove pjesma, im je na reklami za novu Toyotu, ne znam tačno koju.

Poslušaj i druge stvari od Nore!
Simpatična i kulturna muzika.
Dobra je Nora svakako. Laughing

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2005
  • Poruke: 306

offman ::Slavik ::Sunrise, sunrise... never tell...itd. Zna li neko kako se zove pjesma, im je na reklami za novu Toyotu, ne znam tačno koju.

Poslušaj i druge stvari od Nore!
Simpatična i kulturna muzika.
Dobra je Nora svakako. Laughing



Oću.
Aj sad još ovu pjesmu. Light motiv je stih "Free the child in me"? Wink

Dopuna: 13 Apr 2007 19:29

Ako ne znate ovu, nema veze. A kako se zove pjesma, muzika je Đurđevdan, a neki lik repuje i ima pjevani refren.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1062 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 9 sakrivenih i 986 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, Avalon015, bojankrstc, brufen, Chainsaw, Cirkon, crazydkure, Darth Malak, dejno, Dekanovic, divison, djonsule, dolinalima, dozorni, dushan, ElGenius, esko_hz, Frunze, Georgius, goxin, hyla, iceburn, Igor Antonic, Kaplar2, Kapo64, Koplje, Kriglord, Kurgan, lcc, Litostroton, Marko Marković, MaschinenPistole, Mcdado, mean_machine, medaTT, metallac777, mino bosanac, mocnijogurt, Natuzzi, nekdo, Nepopravljivi, Nikolajevic, Nole, oblivion, Pantaaa, Papadubi, Petarvu, proka89, rajkoplje, rodoljub, sap, shaja1, ShtagodShtagod, Sinduk, sspp, stegonosa, styg, Tvrtko I, Valter071, Vanderx, vathra, Vlada76, Volkhov-M, Vozd0714, vuksa72, Wehicle, ZetaMan