ford siera

ford siera

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2008
  • Poruke: 6

Imam jedno pitanje pa se nadam da ce mi neko dati neki savet,evo o cemu se radi! Pre 2 godine sam kupio auto ford sieru,uredno je preneo na sebe,platio porez i sve to kako ide,auto je isao na proveru jer sam hteo da budem miran ali prosle godine dobijem poziv da se jevim u sup!! i sta se desi?Desi se to da mi oduzmu auto zbog nekog carinskog prekrsaja,kako su mi rekli nije placena carina i porez a covek od koga sam kupio je uvezo auto 2004 na neku mucku i pored mog jos nekih 50-60 vozila na isti fazon.Ja sam predao papire advokatu i podneo tuzbu ali se ne nadam previse! inspektor koji mi je oduzeo auto mi je rekao da auto ide na carinu pa za dalje da cekam a auto stoji vec 10 meseci u SUP-u u Smederevu pa se pitam sta sad to znaci posto su druga vozila koja su oduzeta kad i meni otisla na carinu vec posle nedelju-dve a ostao je moj i jos 2 auta!! sta dalje da radim???

I još nešto, da li mi neko moze reci da li je moguce ugraditi motor od ford eskorta 1.6 dizel u ford sieru?? Ja sam kupio motor od eskorta i sve pasuje od mog benzinca i menjac i drzaci motora ali je problem u karteru ne eskortu je ravan a sierin je zasecen,sta da radim??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Vjerovano se treba proces malo ubrzati $$$$.



offline
  • Pridružio: 28 Avg 2008
  • Poruke: 6

Pa verovatno ali ne znam kome tcno da se obratim???$$

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 920 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 3 sakrivenih i 904 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Coabelgrade, Džekson, Istman, Kole1975, kutija11, larix, Markovic, novator, Primus17, S94, saputnik plavetnila, SympathyForTheDevil, voja64