WML

WML

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2005
  • Poruke: 358
  • Gde živiš: Naissus

Ne znam da li mi neko moze pomoci.

Pisem neke sitne wml kodove za wap sajt ali imam sledeci problem. Sve to radim u notepad-u a zeleo bih nesto sa nekim okruzenjem. skinuo sam sa interneta nekoliko sdk-a ali i dalje ne mogu da dobijem nikakvo okruzenje za pisanje aplikacija.
Da li neko zna kako da podesim ili da predlozi neki jednostavni editor za pisanje a da nije notepad?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Ima WML highlighter za Context, ako je od pomoci:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Highlighter moras posebno da skines (ima u download sekciji), ne ide u paketu sa programom.



offline
  • Pridružio: 16 Jan 2005
  • Poruke: 358
  • Gde živiš: Naissus

Hvala bobby

probacu ga

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 823 korisnika na forumu :: 48 registrovanih, 3 sakrivenih i 772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: b_z_b, Belac91, Belisarius, blankspace, bobo85, Bubi, burevestnik, comi, cuvarkuca, darkkran, deLacy, Dimitrise93, Doca, Dovla 1980, Draganeli, dukajov, Dzigy, GH69, Jeremiah, K-1A, komsija1, Langdorf, Marko1238, mat, Mi lao shu, Mikisha, Milan A. Nikolic, Milan1996, mile.ilic75, Milometer, miso2709, naki011, neutrino, Paki, pein, rajkoplje, redstar011, royst33, S-G, SamoGledam, skok, sspp, stokssone, Tanjagre, Tvrtko I, ujke, Zoran1959, zziko