Pomoc

Pomoc

offline
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 31
  • Gde živiš: Brcko

Vec nekoliko dana sam primetio da mi u stolici postoje nekakve male bele nit koje se ne micu pa bih volio da znam dali se radi o glistama i koliko su one opasne i kako da ih se resim nekako mi nezgodno otic doktoru pa dali su to gliste ili nesto drugo .



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Pusti predrasude kad je zdravlje u pitanju i idi doktoru.



offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Ne kockaj se sa zivotom, ko zna sta ti je to...idi odmah doktoru...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1229 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 3 sakrivenih i 1211 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, cvrle312, darkojbn, hyla, Japidson, kaskadija, kolateralnasteta, kybonacci, LostInSpaceandTime, nenomir, Neutral-M, pirke96, saputnik plavetnila, scimitar19, US_Rank_0