Kako izgleda vas desktop ?

464

Kako izgleda vas desktop ?

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Brok ::Ne pratiš "gradivo" druže Aco. Wink
Imaš ga ovde na SSZ-u, samo ga prilagodi
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pogledaj celu temu, imaš u njoj jako dobrih konkija. Wink


Priznajem da slabo svraćam tamo u taj kraj, popraviću se Mr. Green

Ziveli

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

Čekamo popravni Very Happy

Btw, nije kraj već

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Znam da je domaći teren Smile možda bolje rečeno slabo svraćam u taj deo.

No u svakom slučaju ima zanimljivih u temi, pa sam se na kraju ipak odlučio za conky od drummera, samo sam ga malo izmenuo..



offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

offline
  • iCho  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 1808
  • Gde živiš: Mos Eisley



Windows 8 Zaljubljen

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

Sveže, KDE 4.10.3 Wink





Jest' dobar, ali MATE je MATE. Wink

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944



Manjaro Linux xfce
Wine+AIMP2 (pošto trojka neće da radi). Probao sam sve ostale player-e, ali svakom treba po sat ako ne i više da učita celu listu. Većina i ne učita nego jednostavno pukne. Ovaj celu učita za manje od 30 sekundi,čak i pod wine-om.

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

Komšo, šta ti je to pod Wine-om?

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

AIMP2

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

Videh malopre na Arč Srbija zajednici.
Prilično čudno, al' verujem da imaš neki jak razlog što emuliraš softver za drugu platformu kad ih ima toliko za Linuks.
Ja i na Windowsu koristim sve Open Source plejere, kako audio tako i video, ali Ok, verujem da ima razloga zašto to radiš.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 991 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 11 sakrivenih i 893 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksej, ArchaBasha, bbrasnjo3, bojankrstc, bokicacar, bolenbgd, boromir, Bubimir, cifra, Ciri1994, DaliborVukadinovic, darkkran, deLacy, desmeki, DezurniOperativni, djboj, djuradj, draganca, dule10savic, El-Komadante, Georgius, Giskard, goran.vvv, gorval, hyla, iceburn, Ikica977, IpMan, Jaz, jeen yuhs, JOntra, Kajzer Soze, Kenanjoz, kibihrchak, kingkong1947, konstruktor, Kurgan, laurusri, Lep1na, lord sir giga, Lotus, MarijaC84, Marko00, MaRtInsrbija1993, maxim_von_burdengate, Metanoja, mikrimaus, Milometer, monomah, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nemkea71, nenomir, Nole, Ognjen D., Oscar2, pein, Pero, ping15, pirke96, pisac12, pobeda, Pururin, radza1, Remain, RJ, Sevatar, Smiljkovich, stegonosa, suton, tanakadzo, Tas011, tomigun, tomo2, Ulzana, vaci, Velizar Laro, Vića, VJ, Vlado82, VNVK, vobo, Vrač, Warrior, wolverined4, zgoljo, zokizemun