Kapiraj kopiraj?

Kapiraj kopiraj?

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Gde ima da se nabavi cd sa Dindjicevim izjavama i intervjuima?
Ako neko ima neka mi se javi! Exclamation



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • nbuda 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

Imam ja,ali kako da ti dostavim? (dial-up...mnogo je veliko)



offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

ja sam cula da se u demokratskoj stranci dele

offline
  • nbuda 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

Da,delili su pre neki dan na godisnjicu atentata na ulici free...

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

@orion11
sigurno ti se neide do Krunske po CD

offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

pazi ima da se nabavi gde god ocesh..neshto vishe na sajtu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
na ovoj strani ti je i direktan link za download...cini mi se da je negde oko 200mb..

offline
  • Dzmidz  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 05 Feb 2005
  • Poruke: 527
  • Gde živiš: Trieste,Italy

Ja imam nesto sto se zove ako Srbija stane...veliko je oko 18 mb u .rm formatu je

Dopuna: 22 Mar 2005 23:02

Valjda je to to nasta si ti mislio... ako si zaludan i imas vremena mogu ti poslati skypom

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Svraticu sutra do kancelarije DS-a u Cacku pa cu onda da vidim tamo.
Hvala!

offline
  • Pridružio: 28 Okt 2004
  • Poruke: 134

Mozes i na kapiraj.org

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1170 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 7 sakrivenih i 1127 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, Blair, bojan_t, Botovac, bounty hunters, brane2208, brundo65, BSD, Cirkon, deimos25, Desmond, Dogma21, gost321, Haris, Igor Antonic, Ikica977, Jozo74, kaskadija, kljift, mercedesamg, Miler88, neko_drugi, niksa517, Otto Grunf, Profesor_018, rednap, redstar011, scimitar19, Shinobi, shiro, Sin Boskic, smuk, Vanderx, vazduh, veljko82, šumar bk2