Pivo !

55

Pivo !

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

... a sad, reklamica Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 933
  • Gde živiš: Zajecar



Jel ima neko neke informacije o ovom pivu?
Ono što je interesantno je da je ovo lager pivo.
Našao sam da ga distribuira neko iz Temerina, a na flaši piše da se proizvodi u Valjevu.



offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Nije sve, nije sve, tako sivooo, kad imaš s kime popiti pivoooo!!!!

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Definitivno najbolja etiketa za pivo ikada, neka je srećan čičin povratak Smajli

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Dobio pre izvesnog vremena...



... prijatno iznenađenje, pogotovo što italijansko pivo teško da bih kupio svojom voljom. Crveno, vrlo prijatnog ukusa. U prodavnicama sam kasnije pronašao i standardno svetlo pivo, ali u zbunjućoj tamnoj ambalaži koja navodi na pogrešan utisak da se radi o tamnom pivu. Nisam probao..

offline
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 3726
  • Gde živiš: Kilometar od topolivnice

Пиварство у Панчеву које ове године бележи тачно три века од дана када је у овом граду потекло прво пиво у региону, а његова производња након бројних успона и падова угашена 2008. године, сада изгледа има наде да поврати нешто од славне традиције какву нема ниједно место у ширем окружењу и то захваљујући малим занатским произвођачима.

Ове године је триста година откако је Абрахам Кепиш, предузетник из Пожуна, данашње Братиславе, 1722. године у Панчеву основао прву пивару у региону....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

... mali vodič...

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

... malo zanimljivosti...

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

... šta ti je iskustvo...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Лепа тема. Не верујем да сам овде писао, али имам чега да се сетим: од домаћег пива ми излази алергија. Гарантовано! После пола чаше, почињу да искачу пликови по рукама и свраб. Тако је одувек...али! У Русији сваки бољи ресторан има своју пивницу где се точи ''разливное''. Шта остане увече, не оставља се за ујутру.
Иначе, у Данској сам пио фантастично белгијско црно пиво, ништа ми није било. Дакле, није до мене, већ до произвођача... LOL

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7243 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 7 sakrivenih i 7170 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, 015, A.R.Chafee.Jr., Ailton, bankulen, Bbbggg1979, berste23, blankspace, bobo85, Bojan198527, bokisha253, BORUTUS, Boskovic, bpvl, Colt D, deLacy, Devil city 1989, dijica, drimer, duro1990duro, dushan, esko_hz, goxin, ikan, Incognito, Jaz, JK, Joint Chief, Kajzer Soze, Kalaura, Kapetan Hadok, Kobrim, kolateralnasteta, Kudun, lanishtefm, laurusri, Lieutenant, Litostroton, MaksicZoran, Marko Marković, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, milutin134, mnn2, nelezele, nuki1234, Papadubi, Pilence, Posmatrac77OKB, Prometeus, radza1, rovac, saputnik plavetnila, sasics, skok, Solunac na steroidima, sspp, StrahinjicOgnjen, tomo2, veljko82, Vlada78, WerWolf14, Wrangler, XBMC, YugoSlav, zzapNDjuric99