Pivo !

56

Pivo !

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Na onom okupljanju u Crnoj kornjači pre skoro devet godina...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

... dobio sam i definitivno potvrdu koliko su naša masovno proizvođena domaća piva lošeg kvaliteta, odnosno koliko su kvalitetna i ukusna bila piva koja sam tada probao, počev od famoznog belgijskog manastirskog, pa do lokalnog tamnog.

Da, do proizvođača je Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 871 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 8 sakrivenih i 805 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, belov, Blair, bobo85, Bojan198527, bokicacar, bpvl, brufen, cuculo, cuvarkuca, cyprus, darkkran, darkojbn, darkojovxp, Dimitrise93, Dioniss, djonsule, doktor097, drimer, duro1990duro, esx66, france93, gasha, GeoM, goxin, igorkozar83, Jablan, Jovan1983, Jozo74, Lucije Kvint, m94j, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Milos ZA, nebidrag, nesa1962, Nikolajevic, Panter, peradetlić, Plavi1, Radoslava, raketaš, S2M, SamoGledam, Savantije, skok, stegonosa, stokssone, t.e.m.p.l.a.r., tooljan, Tvrtko I, VBoss, VekiJ, Vojkan Petrovic, Volkhov-M, Vrač, XBMC, zivojin32