Poruka dana

671

Poruka dana

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 133

Da,spasti se!Bolje receno:spasavati se,ali ne bezeci od bola koji nas muci,nego hvatajuci se s njim u kostac,nastojeci prodreti u nj,sve do srzi,do njegove sredisnje nepomicne tacke u kojoj se ukrstaju i neutralisu sve bezbrojne linije njegovih vecito pokretnih snaga,i tu naci pocinak i spasenje.
Ivo Andric



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Maj 2013
  • Poruke: 644

Budi gospodar svoje volje i sluga svoje savesti ...

Aristotel



offline
  • Pridružio: 25 Apr 2006
  • Poruke: 322

"Fasizam je ziv, ali se krije u skupo skrojenim odelima, ali glava uvek viri iz odela, zato treba dobro posmatrati".

Todor Balnikov

offline
  • A.  Female
  • Građanin
  • Pridružio: 27 Jun 2012
  • Poruke: 241
  • Gde živiš: Ni na nebu,ni na zemlji...

"Dve se u meni pobise sile,
mozak i srce, pamet i slast,
dugo su bojak strahovit bile,
ko besni oluj i stari hrast;
napokon sile sustase mile,
vijugav mozak odrza vlast..."

offline
  • Pridružio: 29 Feb 2012
  • Poruke: 1107
  • Gde živiš: na grani-ci

Život je tragedija kad ga gledaš izbliza, ali komedija kad ga gledaš izdaleka. Charlie Chaplin

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

''Život je igra karata. Ruka koja vam ih deli, predstavlja sudbinu. Način na koji igrate, je slobodna volja.'' Nehru

offline
  • Nomak_  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Astronomija
  • Pridružio: 23 Sep 2011
  • Poruke: 928
  • Gde živiš: Svoj Svet

Једна од најлепших ствари која неком људском бићу може да се догоди је да буде плаћен за оно што страствено воли да ради.

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2013
  • Poruke: 644

"Udješ u knjigu mali, izadješ veliki."

D. Radović

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Probaj da uočiš vrline ljudi oko sebe.
Nemoj biti opsednut njihovim nedostacima.

Dogen

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2011
  • Poruke: 1642
  • Gde živiš: Novi Banovci

Problem nije sam po sebi problem.
Problem je ako se ne resava.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2080 korisnika na forumu :: 105 registrovanih, 10 sakrivenih i 1965 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Abebe Bikila, amaterSRB, Antoni S, Betty25, Bgorando, bobor, Bojan198527, bojan_t, bojcistv, Boris BM, Boris90, Boskovic, BrusLi, C-Gun, carinko, cojapop, deks, Denaya, dnevnasoba, Doc, Dragacevac, DrNeoCortex, dule10savic, dusanobr, Dusko_Dugousko, Džekson, Electron, Ezbuck, g_g, Georgius, goran.vvv, Great White, Halabit, Hitri, ibssa, Iskander, ivica976, Ivoo, jarovitt, K a s p e r, Khaless, kinez88, kybonacci, LeGrandCharles, Lep1na, louderik, M74AB3, m94j, Medojed, Miki281, mikoyan21, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, Moldovan, moldway, nebkv, Nepopravljivi, nixos, nuke92, Orijen, Oscar, panonski mornar, pein, peradetlić, Piani Jazzer, ping15, proka89, RD84, S-lash, sajorg, Sale0501, sap, sasakrajina, sedan, sekretar, Sirius, sonico, Srna, Stanlio, Stefan M, stevanito, StrahinjicOgnjen, t.e.m.p.l.a.r., Tas011, Titan, tomigun, trajkoni018, tritonus, trutcina, v82, VBoss, Velibor Radoja, VJ, Vlado82, Vladoj, vobo, vrgudinac, W123, YugoSlav, zemljanin, zgoljo, zzapNDjuric99, Đurđevdan