gde biste zeleli da zivite?

5

gde biste zeleli da zivite?

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Novi Sad, Kualalumpur, Madrid, Belfast...
Kuba, Cile, Honduras, Finska, Grcka...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Mar 2005
  • Poruke: 901

Joj ovo je bash tough question... ali nije da nisam do sad razmisljala o tome... recimo da mi je London najprihvatljiviji. Mozda mi se i ispuni zelja... Mada i Amsterdam je ok. Ne bih se bunila:)



offline
  • Pridružio: 26 Avg 2005
  • Poruke: 231
  • Gde živiš: Beograd

Brazil, Bora Bora, Sejseli, Maldivi, Karibi i na svim ostalim tropskim, i predivnim mestima.

I da ne zaboravim. Francuska Azurna obala
Prelepo

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Bachka

U vili od 500-600 m2 ali da ne moram ja da placam rezije Cool Cool Cool .

offline
  • nero 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 362
  • Gde živiš: Beograd

Ja bih volela da obidjem sva ta mesta koja ste nabrojali i jos mnoga, ali da zivim samo ovde gde i sad zivim Beograd.

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

neki dan sam bio u Becu
Bec je cudo
3,5 miliona gradjana od toga 700 000 nasih Smile
blago Maretu sta tamo zivi

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Zagor ::neki dan sam bio u Becu
Bec je cudo
3,5 miliona gradjana od toga 700 000 nasih Smile
blago Maretu sta tamo zivi


E moj druze, nije bas tako kako izgleda Wink
btw. Odakle ti ovi netacni podaci?

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 646

A ja sanjam da zivim u Firenci...

offline
  • veraNS 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 22 Sep 2005
  • Poruke: 14

joooj u nekom malom selu na jugu Francuske

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

@Mare
koliko ima nasih tamo otprilike?
znam da ih ima na svakme uglu Smile
tamo moze da se pravi dobar biznis;)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1288 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 4 sakrivenih i 1192 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, Ailton, ajo baba, alex71, Alexandar-1973, ArchaBasha, b_z_b, Ba4e, bankulen, bato_banjaluka, Belisarius, bojan1234, bojan_t, boromir, branko87, Brankojle, cikadeda, Cirkon, Clouseau, cuvarkuca, dekan.m, dendrit86, Dimitrise93, Dixtrix, djonsule, dukajov, Gogi_avio, GT, GveX, Hans Gajger, JOntra, Kajzer Soze, kibihrchak, Koplje, kovinacc, kreker, kripo, Lester Freamon, Litostroton, Marko Marković, mat, MB120mm, mercedesamg, Milan 84, Mis uz pusku, mocnijogurt, Moldovan, Natuzzi, nebidrag, nelezele, nemkea71, nixos, nobutado, Novakomp, pajkan, Paklenica, Pantaaa, pein, Pekman, Pilence, ping15, pirke96, proka89, Promising0, Pururin, Qwertyuio, S-G, saki80, Sharpshooter, SpaDej, spalev, Speer, ssekir75, Stoilkovic, stokssone, tomo2, troki1971, Vanderx, Velizar Laro, vidra1, Vilhelmus, Vlada78, vlado_pg, voja64, vuksa72, Walter Kurtz, Weah88, wolf431, yufighter, 787, 79693, 800077