[pitanje] Pucanje iz vojnog oruzja

[pitanje] Pucanje iz vojnog oruzja

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2005
  • Poruke: 414
  • Gde živiš: Banjica

Da li postoji kod nas negde da se puca iz vojnog vatrenog oruzja. Na primer iz kalasnjikova (ili nase verzije pomenutog) ili uzija i tako necega. Bas mi je bio super fazon kada smo imali gadjanje u vojsci pa bih platio da pucam opet. Video sam da u Americi toga ima pa reko mozda ima i kod nas?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Koliko znam-ne postoji.



offline
  • snajp  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Nis

Ne postoji zasad. Bilo je nekih predloga da se tako nesto uradi (i to ne samo iz kalasnjikova) - ali da sad ne ulazim u politicke predloge - jednostavno za sad ne. Wink

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2005
  • Poruke: 414
  • Gde živiš: Banjica

Tja... OK, hvala Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1220 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 14 sakrivenih i 1130 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Asteker, Avalon015, Betta, Blade, blatruc82, Bo96, bojcistv, boromir, bufanje, Car89, Clouseau, cojapop, Deki Duga Devetka, Devil city 1989, dmitarche, Dovla, dushan, DuškoMraz, Gheljda, Gitzherai, Goran_, gregorxix, Hans Gajger, ILGromovnik, In_hero, Ivoo, jalos, Jester, Još malo pa deda, K-1A, kibihrchak, Litostroton, ljubo70, LostInSpaceandTime, MagicniHerpes, mainstream, MarsRed, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Mirage 2000N, miroslav milanović, moldway, nenad81, nenomir, nesa1962, Niki2024, NiKoLa27, NorthWind, OKT, Orijen, Oscar, Papadubi, Piani Jazzer, Pilence, Pururin, Robin, ruma, sabros, Shinobi, sickmouse, Smiljkovich, stegonosa, USSVoyager, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlad000, Vlada78, vladetije, voja64, XBMC, zbazin