Postizanje performansi

6

Postizanje performansi

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

jeste rizik .. to stoji .. al da radi brže .. radi ..
ako neko hoće da se upusti u to ok .. ko neće nije ni potrebno uvek nešto može poći naopako .. a dobija se u performansama i to stoji .. samo je bitno koji cpu se koristi .. nije svaki za clockovanje ..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Citat: nije svaki za clockovanje ..

Tacno, moj nece da mrdne preko 1700mhz.. Jedino sto mogu da se zezam sa magistralom na 200...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1266 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 9 sakrivenih i 1166 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aca018, AleksSE, amaterSRB, Asteker, Banovo Brdo, Beardonitch, berste23, Bgd123, bigfoot, Boris.A, boromir, BORUTUS, brundo65, bufanje, Chainsaw, cole77, Darth Wader, DezurniOperativni, djuradj, Dovla 1980, Duschi, esko_hz, feanor, Frunze, g_g, Georgius, gost321, Goxy1, ILGromovnik, jalos, Kajzer Soze, kinderpingvin, kljift, kunktator, kuntakinte, lcc, leopard83, luka35, M74AB3, Magistar78, Manjane, MaschinenPistole, mačković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miki01, mm1811, Moldovan, moldway, MrNo, Nepopravljivi, nezavisni mislilac, nnnnnnnnnn, novator, obsc, pacika, Pavel Medved, pfc74, PrincipL, probisic, Pururin, S94, Sami_1ali, samp1389, scimitar19, Shinobi, SOVO515, ssekir75, Tandrkalo, tecataki, TheDictator, theNedjeljko, Tila Painen, tomo2, trutcina, Tvrtko I, ulogovan, vaci, vazduh, vdeki, vidra1, Vlad000, voja64, volimpivuvolimrakiju, VPV, vuksa72, Weah88, zax22r, zlaya011, ZZZ