Konekcija PHP 5.2. na Dbase (DBF) Fajlove

Konekcija PHP 5.2. na Dbase (DBF) Fajlove

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2007
  • Poruke: 1

Kako da otvorim u PHP 5.2 DBF fajl.
Imam instaliran Xamp/php/Mysql

U Sorsu javlja mi Gresku na liniji :

$db = dbase_open(/xamp/dtdocs/test.dbf', 0);



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Blood  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 384
  • Gde živiš: Beograd

mozda ti je putanja losa?



offline
  • Pridružio: 25 Dec 2005
  • Poruke: 65
  • Gde živiš: Beograd

Fali ti apostrof:

$db = dbase_open('/xamp/dtdocs/test.dbf', 0);

~edit~

A i zar nije XAMPP sa dva P?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1528 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 5 sakrivenih i 1429 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, acatomic, ajo baba, Arhiv, Banovo Brdo, Bbbggg1979, Blair, Boris90, boromir, brufen, Bubili, BZ, Car89, CHARLIE JA., Chileee, cvale, Czrweni, DeerHunter, Djota1, Dragacevac, Dragan1998, Drugsparrow, DS01, dule10savic, Dusko_Dugousko, Dzoni2412, Feller, Gall, Georgius, Glavonja049, Goxy1, ILGromovnik, Ilija84, ivan_8282, jalos, Jaxupa, Jeremiah, JimmyNapoli, Joint Chief, Kajzer Soze, kaskadija, Kenanjoz, kolateralnasteta, koneks, Kredit, kybonacci, Laluvr, Lazur_01, LUDI, m0nstrum_, Manjane, Mihailo Gazdić, milimoj, Milos ZA, Milun24, MKK7, moldway, MR Z, muaddib, nenaddz, Nepopravljivi, nerislav2025, neutrino, Ns1975, OgnjenMitric, Papadubi, Parker, PlayerOne, rakivan, repac, rokokoko, scimitar19, Sharpshooter, shiro, Simonsen23, Sićko, ssekir75, tamno.nebo, tecataki, tesic.zeljko, tooljan, Tvrtko I, VanZan, veljko82, veljkovicdani, VJ, vlad4, Vrač, Walkers, Zanimljivo, zax22r, zlaya011, zombicar153, Žrnov