Jel' se samo meni ovo desava :)?

Jel' se samo meni ovo desava :)?

offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Bacite pogled na sliku, gornja 3 linka kada se dodje na forum:




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Da ti nije možda u pretraživaču zumirano na 110%? Meni isto tako prikazuje kada zumiram na 110%.



offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Nije nista zumirano, primetio bih jos negde na nekom sajtu taj problem, pogotovo sto se bavim web dev-om, tako da bi mi to definitivno smetalo dosta Smile

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

Ne bi primetio, 100% Smile Chrome pamti nivo "zumbiranja" za svaki sajt pojedinacno, tako da mozes da imas istovremeno vise tabova sa razlicitim zumom. Stisni CTRL + 0, za svaki slucaj Wink

A postoji i varijanta da Lucida Grande na Windowsu i Meku nisu bas isti fontovi.

offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ma primetio bih 100% jer bi i jos nesto bilo pomereno verovatno Smile... Elem font je problem u pravu si, evo ga kad se iskljuci ono za fontove u CSS-u:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pecoooooo, zeza font na meku xD hehehehe

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2800 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 4 sakrivenih i 2779 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asteker, Boroš, Bubili, Chainsaw, FileFinder, Leonov, LostInSpaceandTime, Ne doznajem se u oružje, Polifon, Shilok, shiro, SirOliver, Smd, tomo2, tooljan, ulogovan, vaci