Upload fajlova

4

Upload fajlova

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Zasto .doc? Zbog macro virusa?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

sto .asp? Smile

@ gammzy

nije ta .bmp slika bila velika... nego mi je u originalu bila .bmp, a nisam znao da nece da linkuje...



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

@Djole
Naravno...

@snoop
zato sto, ako neko ovaj moj patch stavi na svoj sajt - koji se hostuje na Windozu - neko moze da upload-uje ASP stranu, i da mu napravi belaj po serveru/sajtu.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

Mogao bi da zabranis upload bmp slika posto vidim da neki korisnici to praktikuju da stavljaju

primer:
tema: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
slika: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1374 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 2 sakrivenih i 1339 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A3C, Banovo Brdo, bbogdan, Bosnjo, BrcakRS, BUDDAR70, celt, Citalac, Clouseau, dejan1972, Dimitrise93, eagle.rs, Goran_, jalos, Jonbonjovi, Jose, Lance Guest, laudano.nero, maCvele, Marko Marković, metallac777, mikoyan21, milanpb, Mićko, mnn2, oddsock, PlayerOne, tajvankanasta, Tila Painen, troki1971, Veless, Zorge