Skola

Skola

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2014
  • Poruke: 1

Pozz ljudi
Treba mi pomoc oko predmeta osnove elektrotehnike 1(OET1) za srednju skole,ako neko zna ovaj predmet neka ostavi neki broj tel. Ako ima viber da se dogovorimo kada budem imao test da mi uradi, ja mu saljem 500din odma postom.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1015 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 8 sakrivenih i 917 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, awathorn, bojan_t, bojank, Borski1977, cavke, cojapop, cvrle312, darkkran, delboy, dmitarche, dolinalima, dusanobr, dushan, esx66, Hans Gajger, ivan979, ivan_8282, Ivica1102, K-1A, Kapetan Hadok, karakaj, Kenanjoz, kib, kibihrchak, Krin, Kruger, kunktator, Laluvr, Lazur_01, Lieutenant, Litostroton, LostInSpaceandTime, LUDI, Magarac, Manjane, Marko Marković, mat, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miki 24pbr, milenko crazy north, Milometer, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, oldtimer, Oscar2, Otto Grunf, Permaldar, PlayerOne, SamoGledam, Seeker, Sevatar, Sevetar, shaja1, Sirius, sistem22, skok, skvara, Spinosa, Stanislav1970, Stoilkovic, Stojan Mrsavi, superwhy, suton, Tafocus, Tvrtko I, ulogovan, Username1000, vathra, Veless, veljko82, veljkovicdani, Vlada78, Vozd0714, W123, XBMC, Zec, ZetaMan, ZlatniRez, Zoca, Zrcalo, 787