Kako zamišljate osobu iznad vas?

21

Kako zamišljate osobu iznad vas?

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Mr. Green

Imamo istu duzinu brade, sto jes' - jes' Mr. Green
BTW Dule je susta suprotnost svom avataru Smile

(bilo bi dobro da stavis nekog psica pretpostavljam da pse vise volis Mr. Green )



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

ThePhilosopher ::... (bilo bi dobro da stavis nekog psica pretpostavljam da pse vise volis Mr. Green )
Toliko imam da ne bih uspeo da se odlučim jako dugo vremena... Sad. To pod jedan, a pod dva, vraćam uskoro svoju "bradatu" varijantu, jer sam to nekom čvrsto obećao (uostolaom i ja sam od drugih tražio da vrate drage mi avatare (Jelkica, Sloba, kadgod Zverko, pa i posebna, samo što ona "odbija" Zagrljaj ...), a kad zavisi od mene, svoju reč uvek držim. Ziveli



offline
  • Biljana
  • Pridružio: 29 Nov 2009
  • Poruke: 2496

Ijaooo... Sećam se da je posebna, kada sam došla... Imala avatar sa zelenom cipelicom smešak

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Nema sta da brigas, otvoricemo vec konkurs za "naj avatar" za Duleta smešak
Samo da je dobrocudan i bele boje:



Smajli

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Sedi jedan, ne paziš na času... (mačka sam vratio, jer sam obećao Tebi Mr. Green
Dusan ::... a pod dva, vraćam uskoro svoju "bradatu" varijantu, jer sam to nekom čvrsto obećao, a kad zavisi od mene, svoju reč uvek držim. Ziveli

p.s. Baška, što ne možete naći psića za avatar,a da ga ja verovatno već nemam... Very Happy



etc... etc... Smajli

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Pratim na casu, ali meni ne odgovara ni bradata varijanta Mr. Green Mr. Green Konkurs bolje zvuci smešak

Dusan :: (mačka sam vratio, jer sam obećao Tebi Mr. Green )

LOL

Jasta Mr. Green Meni u inat Mr. Green
(mVzim tu macku Mr. Green )

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

@Fil,

ša ne razumeš na eskimskom, jakutskom, tibetanskom, naškom... Mr. Green

... nekom čvrsto obećao...

Dušan drži reč... Ziveli

offline
  • Biljana
  • Pridružio: 29 Nov 2009
  • Poruke: 2496

Samo vi držite reč, ali nemojte tog mačora na avataru Mr. Green
I mene iritira Bebee Dol Smile

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Pa odrzi obecanje Mr. Green

... ali Mr. Green --> kad dodje vreme za "obnovu" avatara, ja cekam svoj red Mr. Green Mr. Green

offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

KlinkaPalacinka ::... I mene iritira Bebee Dol Smile

"Džeri i treba da cvika..." - reče Tom i obliznu se od uva do uva... LOL Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 895 korisnika na forumu :: 101 registrovanih, 11 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 4thFlavian, Ba4e, Bgorando, Blair, boban977, bojanM84, bojcistv, bokicacar, boromir, bpop, bukefal, celik, Cicumile, coaa, crnogorac, DalmatinacMF, dexteroza, Dimitrise93, Djota1, Dragon Order, DrMrPr, dule10savic, Dzuki, ekipo26, g_g, Georgius, Glavonja049, Gogi do, goran.vvv, GORDI, ibssa, iceburn, ILGromovnik, ivica976, Jester, JimmyNapoli, Jozo74, K2, kaput21, king111, knutveliki, kybonacci, Leteća Krofna, Lieutenant, ljubo70, LostInSpaceandTime, Lotus, maksi007, Manjane, marec, Mi lao shu, mikidragi, Milan 84, Milan A. Nikolic, Milun24, mirkoro, Nemanja.M, nenad81, nikolapetkovic, niksa517, operniki, Papadubi, Peruta, ping15, pobeda, porticco, PrincipL, PuškeiPlavuše, radovanstojkov023, Redred, repac, Romibrat, ruma, samp1389, sasa87, savuni, Semberija, Sharpshooter, Sirius, Smiljkovich, SOVO515, stegonosa, strn, tecataki, tomo2, Tumansky, Tvrtko I, v82, Velički, vidra boy, VladaKG1980, Voice1, vrlenija, vuk77, wulfy, YugoSlav, Zastava, zeka013, Zoran1959, zziko