Knjiga istine

436

Knjiga istine

offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Fizika Very Happy

Filozofija ili psihologija?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Filozofija...

VHS ili DVD?



offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

E.L.I.T.E. ::... Fudbal ili košarka?mpman ::Matematika Mr. Green ...Значи, кошарка...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

... и то на ДВД... због детаљније и прецизније анализе и из чисто академских разлога... Mr. Green

Корнет, штапић или чаша? Ја лично гласам за канту и велику кашику Mr. Green

offline
  • Lulubi  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 21 Maj 2011
  • Poruke: 548

Skywhaler ::Корнет, штапић или чаша?

sad bi trebalo da te pitam isto što i ti mene: a što stavljaš veznik ili đe mu mesto nije?

al', ajde, neka bude kornet (od keksa, u njega može 7 kugli da stane Mr. Green ).



"kocka, kocka, kockica" ili "na slovo, na slovo"?
(kad smo već udarili po nostalgiji...)

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

''На слово, на слово''... јесте да сам углавном растао уз ''Коцкицу'', али аутор сценарија за мој избор је легендарни Душко Радовић...



Сале Ђорђевић у Абди Ипекчију 1992. или Душан Кецман у Драженовом дому 2010? Mr. Green

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Sale Đorđević....

Duško Dugouško ili Tom i Džeri ?

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1263

Duško Dugouško.

Lišće ili iglice?

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Lišće

Ko to tamo peva ili Maratonci trče počasni krug ?

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1263

Mene malo plaše ti filmovi, koji pokušavaju da prepodese nečiju percepciju dobrog i lošeg. Možda ipak film "Ko to tamo peva", jer malo manje zadire u mračne teme. Barem po mom viđenju.

Sad bi vam više prijalo kuvano, ili pečeno nešto?

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Kuvano

TV Slagalica ili Potera ?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2223 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 4 sakrivenih i 2207 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Asteker, Bobrock1, Feller, Kontrausluga, lcc, Novakomp, Saša31LPB, Shajlok, TBF1D, vddutina, Vlado82