Knjiga istine

469

Knjiga istine

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Košarka....

Karamela ili tvrda bombona ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Karamela Mr. Green

Leonardo di KapriJo ili Dzoni Dep?



offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Oba su odlični glumci....ali je Džoni Dep veći šmeker...bar za mene...

Do ili od ?

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kažu da smrdi k'o tvor Mr. Green

Predrasuda ili zabluda?

DO

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Filodendron ::Kažu da smrdi k'o tvor Mr. Green

Predrasuda ili zabluda?

DO

Čuj smrdi k'o tvor! Laughing Nemam ja nameru da se intimiziram sa njim. Čoveka gledam samo na TV-u a verujem da nisam njegov tip iako mirišem Laughing...Mnogo njega zabole šta pišu ljubomorci po novinama....
Ne stvarno..Džoni je sav u fazonu. Faca je. Leonardo mi je i dalje kao dečak....Ali su oba fenomenalni glumci.

Nina Janković ili Anđela Jovanović (mlade glumice)

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Jovana Stojiljković smešak

Blavor ili slepić Mr. Green

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1263

Verujte mi na reč, ne volim ih, ali možda bih dao prednost slepiću. Ipak on jede razne bubice, a kod mene konkretno, krpelji su najopasniji.

Četka za krečenje ili valjak za krečenje?

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Ma svejedno. Ja svakako ne krečim....Aj neka bude valjak....Laughing

Spanać ili brokoli ?

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Ma svejedno, ja svakako to ne jedem... Aj neka bude spanać.... Laughing

LOL

Pečeni ili kuvani kukuruz?

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Oba....Al aj neka bude pečeni.....
Ne zezaj spanać može lepo da se spremi....i da se klopa...ali kao prilog.... Laughing

Pohovane tikvice ili pohovana paprika ?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 818 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 3 sakrivenih i 765 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: b_z_b, Belac91, Belisarius, blankspace, bobo85, Bubi, burevestnik, comi, cuvarkuca, darkkran, deLacy, Dimitrise93, Dovla 1980, Draganeli, dukajov, Dzigy, GH69, ivan979, Jeremiah, K-1A, komsija1, Langdorf, Marko1238, mat, Mi lao shu, Mikisha, Milan A. Nikolic, Milan1996, mile.ilic75, Milometer, miso2709, naki011, neutrino, Paki, pein, rajkoplje, redstar011, royst33, S-G, SamoGledam, sasa87, skok, sspp, stokssone, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, Tvrtko I, ujke, Zoran1959, zziko