|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2020 05:51
|
offline
- Skywhaler

- Moderator foruma
- vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
- Pridružio: 13 Dec 2013
- Poruke: 9098
- Gde živiš: Esgaroth
|
Jako rano... u suprotnom, imamo klasičan carpe diem...
Privlače mi pažnju ljudi već danima, već uveliko u jaknama ili barem duksovima
Lako obučeni ili već trenirate za zimu?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2020 08:37
|
offline
- Sagacity

- Elitni građanin
- Pridružio: 27 Feb 2013
- Poruke: 2318
- Gde živiš: Zapadna Srbija
|
Doručak pre 9h...radnim danima, vikendom čim ustanem....
Za doručak obično ''hrana za ptice'' (neke pahuljice, semenke itd.) ili jak doručak (pršuta, kajmak, sendvič, jaja na slanini)?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Sep 2020 08:48
|
offline
- mpman

- Mod u pemziji
- Pridružio: 12 Okt 2010
- Poruke: 10944
|
Pršuta, kajmak i jaja sa slaninom, a taj sendvič mi zapakuj da ponesem
Bus ili taksi?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|