Offtopic na link....

74

Offtopic na link....

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Da ih radi, obogatio bi se Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Čoveku dosadilo da gleda iste ljude svakog drugog dana. Mr. Green



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431



@ tu negde tema o bizarnim pesmama

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Napisano: 16 Mar 2019 16:37

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Lool

Dopuna: 18 Mar 2019 12:19

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Šta god da je, dobio je srednji prst Mr. Green

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1263

Ja znam da bi mi prvo pitanje bilo: "Esmo lepo pikili?

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Daaaaaamn Mr. Green
Totalno crn humor.

offline
  • pein 
  • Super građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 1302

Sve je više onih koji veruju u teoriju o ravnoj zemlji, pa organizuju konvencije, prave video snimke, sazivaju sastanke i razgovaraju o tome kako uveriti sve ljude da je zemlja ravna ploča. Njihova najnovija odluka je da posete Antartik i otkriju ivicu sveta. LOL LOL LOL LOL LOL
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
+ Ala je njima veselo. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
PS. pošto je tema Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] zaključana kačim ovde

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

pein ::... i otkriju ivicu sveta...Све би ја то у марицу... или да их једноставно пустимо да се одшетају до те ивице и, по могућности, гурнемо са исте Mr. Green

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Ja bi to sve u tri lepe marice Mr. Green

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

... пре неки дан некако застанем пред тв и погледам неку епизоду ''Пингвина са Мадагаскара''. Мали Војник бива катапултиран ван визуелног домета остатка екипе, што Мајор пропрати са: ''Војник је добио једносмерну карту у нову мајчину...'' LOL

Оплаках...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1739 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 8 sakrivenih i 1669 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Ares12356, Asteker, bestguarder, black venom, Bo96, bukefal, C-Gun, cuvarkuca, darionis, deLacy, djonsule, dule10savic, Foxdie, Giskard, Glavonja049, Imperator_Aleksandr_lll, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jaxupa, Jeremiah, Jeremija98, Kajzer Soze, kib, kihot, Konda, Krin, kybonacci, Laluvr, limeni, LjubisaR, Lotus, Marko Marković, Marko00, Marko88, Metanoja, milenko crazy north, mino bosanac, Mirage 2000N, MrNo, nenad81, nnovakis, OgnjenMitric, Orc, Paklenica, PO1974, proka89, retiredlt24, royst33, S-G, stalja, stegonosa, Velibor Radoja, Vzor50, xAlex2, XBMC, zeka013, 79693