Ono kad ...

824

Ono kad ...

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Sve zavisi na šta te ta muzika asocira Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 3726
  • Gde živiš: Kilometar od topolivnice

Fil ::... da sam našao primer dobrog zvuka Mr. Green



...кад је јамаха у питању,нема му равног Mr. Green



offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Fil ::... ono kad mi se klasična muzika sve više dOOpada Mr. Green Pa ni Metallica u izvođenju na klaviru uopšte ne zvuči loše... Cool

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Lep pametni sssss sat LOL

Napisano: 18 Maj 2021 7:36

Ej, ima jedna zanimljiva seka, "Gamazda", sad ću da ti je nađem.

Dopuna: 18 Maj 2021 7:37

... ono kad sam našao Mr. Green

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Fil ::Ej, ima jedna zanimljiva seka, "Gamazda", sad ću da ti je nađem.

Dopuna: 18 Maj 2021 7:37

... ono kad sam našao Mr. Green

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Čisto savršenstvo! Ambijent, muzika, devojka/žena, sve... smešak Zagrljaj

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

... sam u februaru prijavio tehničke probleme SBB-u
... se tada niko nije javio
... ne znam šta mi bi pa sam to uradio još jednom pre nedelju dana
... brzo su pozvali i dogovorili smo se za ponedeljak
... čekao sam ceo ponedeljak, zvao ponovo korisnički servis, zamolili me da pričekam još sat vremena i opet ništa
... poziv je usledio u utorak, ali kako tada nisam bio kod kuće, pomerili smo za petak
... danas je petak...

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Skywhaler ::... sam u februaru prijavio tehničke probleme SBB-u
... se tada niko nije javio
... ne znam šta mi bi pa sam to uradio još jednom pre nedelju dana
... brzo su pozvali i dogovorili smo se za ponedeljak
... čekao sam ceo ponedeljak, zvao ponovo korisnički servis, zamolili me da pričekam još sat vremena i opet ništa
... poziv je usledio u utorak, ali kako tada nisam bio kod kuće, pomerili smo za petak
... danas je petak...
Probaj da neplatiš račun na vreme, da li će isključiti TV/net odmah ili će pomeriti "za petak"... Mr. Green

... jaooo podseti me! Petak! Pa moram da kupim mami neko cveće ili barem čarape, rođendan joj je... Evo, napisao sam i na spisak: hleb, jagode, mleko, nešto mami... Kukuuu, bio jutros na pijaci i nisam ništa kupio! Ima neko ideju za poklon? Confused

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Napisano: 28 Maj 2021 12:19

... bilo šta osim SBB paketa... Mr. Green
... još ih nema... cap cap

Dopuna: 28 Maj 2021 18:14

... i na kraju ne dođoše...
... nikakav poziv, ništa...

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

...je to zlatni standard SBB-a.
...su kod mene došli posle šest meseci od poziva.
...su, i pored nepravilnosti utvrdili da sve radi kako treba i otišli.

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

... imam i nastavak cap cap
... iako nisu ni došli, ni pozvali, uredno su mi poslali link u sms-u za anketu u kojoj bi trebalo oceniti njihov rad...
... naravno, možete zamisliti koju sam ocenu dao...
... u komentaru sam najavio da ću ih trpeti do isteka ugovorne obaveze (oktobar), nakon čega ću otkazati ugovor...
... nešto mi se javlja da ću imati poziv odmah u ponedeljak...

... a da bi sve bilo intersantno, na drugoj adresi imam Total TV (praktično SBB), koji sasvim ok funkcioniše, a reklamacije se rešavaju uredno i u kratkom roku...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 915 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 7 sakrivenih i 828 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, Ailton, aleph_one, alex71, Alexandar-1973, Apok, Asparagus, bankulen, blankspace, bobomicek, Bobrock1, bokicacar, Borski1977, Boskovic, Botovac, boxbole, Dannyboy, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, Doca, dolinalima, DragoslavS, drimer, Electron, esko_hz, Gitzherai, Gogi do, Great White, GT, igorkozar83, igorpet, ivan979, Kajzer Soze, kolle.the.kid, kybonacci, Laki71, Mae, Magarac, Mane88, Manjane, Mcdado, mdp92, medaTT, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, Miler88, MountAndBlade, Mrav Obrad, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nelezele, nenad81, nenooo, nisamBot, nixos, obsc, OKT, Orc, Paklenica, Parker, pds, Peruta, Pilence, redstar011, Shajlok, skok, Spreewerk, sspp, Stevan2026, tritonus, Tumansky, vaci, vathra, vidra1, vladao75, Vrač, Zoca