Upozorenje na niski nacin

5

Upozorenje na niski nacin

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Bio sam u zadnje dve nedelje dvaput u Nišu poslom, sirotinja bre ubiše ih ove godine krize, prosto mi žao ljudi tamo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Onda mora da ti je i mene zao? Ja bre nisam sirotinja, a bio si poslom sta, nesto da testiras gprs, jel to?



offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Pa ne radim ja u "Mobtel"-u ili "Telekom"-u da testiram GPRS, majku mu. Smile
Trebalo mi je za prezentaciju "e-banking"-a pa sam pitao da li funkcioniše u Nišu. Smile
Nisi dobro video kad sam se dopisivao sa tvojim burazerom. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 923 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 1 sakriven i 880 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, ALEXV, BB, Belisarius, bigfoot, bojcistv, Boris BM, bozzo27, Car89, cole77, crnogorac, cyprus, Duce, GH69, GveX, K-1A, Koca Popovic, kolateralnasteta, laurusri, lcc, leopard83, Manjane, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, miso2709, Nikoletina Bursac, Orc, pein, prle122, raso76, Semberija, Simonsen23, skok, sspp, stokssone, Tanjagre, Troja, TTN, Tvrtko I, vukajlo71, xAlex2, Zukov