Ultima Underworld 1 i 2 pod XP-om

Ultima Underworld 1 i 2 pod XP-om

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Kome su poznata ova dva naslova, zanimaće ih ova dva projekta. Prvi je "port" same igre na moderni Win, dok je drugi remake igre u 3D-u. Linkovi:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1008 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 2 sakrivenih i 986 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: dj.ape, Djordje29, GrammaticalAnalysis, Helket, istina, J - 6, Kozara1, Magarac, MB120mm, Mićko, Radula, Ravac, rikirubio, Shilok, Sićko, Srna, stalja, Tandrkalo, Vlado82, Zastava