Deo na kolima...pomoć oko naziva

Deo na kolima...pomoć oko naziva

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Kako se zove ovaj deo na kolima? Ja ga znam kao sponu...možda grešim

Stoji na viljušci i ima dve gumice na krajevima koje su pukle kao što se vidi na slici

Jel se menja samo ona ili cela viljuška i sve što joj pripada?

Službena kola su u pitanju (Škoda Fabia) a pošto nam je mehaničar dosta "stručan" treba mu tačan naziv da bi poručio deo




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

I ja taj deo znam kao sponu. Kakav je to mehanicar??? 😜



offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Zar nije spona izmedju kraja letve volana i glavcine tocka?

Ja mislim da je ovo neki stabilizator.

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

@klodovik
Bolje da ne znaš kakav je...zato šta god možemo mi radimo sami samo da nemamo posla sa njim

@Ričard
Izgleda kao običan šraf koji na oba kraja ima matice i ove tri gume koje su propale...probao sam da dotegnem te šrafove ali ne može i zato mora da se menja a ovaj idiot od mehaničara traži tačan naziv jer mora kroz papire da prođe....

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

U pravu je Ricard

Stabilizator je u pitanju...stabilizator balans stangle

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

Nikad deblji stabilizator nisam video na kolima kao taj 😀

Je li na slici taj stabilizator odvrnut? Ili ispod viljuske ide sraf?

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

klodovik ::Nikad deblji stabilizator nisam video na kolima kao taj 😀

Je li na slici taj stabilizator odvrnut? Ili ispod viljuske ide sraf?


Ide ispod viljuške tu se šrafi i ovde gore iznad gde se vide navoji...međutim pošto je razje*an taj stabilizator rukom možeš da pomeraš gore dole

Evo kako izgleda novi deo:

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1249 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 6 sakrivenih i 1171 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Asteker, Avalon015, bavar357, bigvlada, Bodin86, BOXRR, brandža84, bukefal, coaaco, Comyymoc, CrveniSolaris, darkojovxp, Dejan_vw, Dekanovic, DonRumataEstorski, drimer, dule10savic, dushkomkd, Gall, Georgius, Gitzherai, GT, Hans Gajger, Igor Antonic, Kajzer Soze, kolateralnasteta, kunktator, Lance Guest, lanishtefm, leopard83, leptirleptir, Litostroton, ljubo70, luka35, mačković, medaTT, mercedesamg, Mihajlo, MILO-VAN, Milometer, mist-mist, mm1811, mnn2, nelezele, OKT, ostoja, pds, pein, pinci01, Pururin, Qvazimodo, raptorsi, S-G, sale76, sap, Semberija, Sevatar, Shinobi, shota91, sistem22, SpaDej, stegonosa, tomo2, US_Rank_0, Valter071, vathra, Vrač, ziggga, Zoca, zokizemun, zvomar