Deo na kolima...pomoć oko naziva

Deo na kolima...pomoć oko naziva

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Kako se zove ovaj deo na kolima? Ja ga znam kao sponu...možda grešim

Stoji na viljušci i ima dve gumice na krajevima koje su pukle kao što se vidi na slici

Jel se menja samo ona ili cela viljuška i sve što joj pripada?

Službena kola su u pitanju (Škoda Fabia) a pošto nam je mehaničar dosta "stručan" treba mu tačan naziv da bi poručio deo




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

I ja taj deo znam kao sponu. Kakav je to mehanicar??? 😜



offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Zar nije spona izmedju kraja letve volana i glavcine tocka?

Ja mislim da je ovo neki stabilizator.

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

@klodovik
Bolje da ne znaš kakav je...zato šta god možemo mi radimo sami samo da nemamo posla sa njim

@Ričard
Izgleda kao običan šraf koji na oba kraja ima matice i ove tri gume koje su propale...probao sam da dotegnem te šrafove ali ne može i zato mora da se menja a ovaj idiot od mehaničara traži tačan naziv jer mora kroz papire da prođe....

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

U pravu je Ricard

Stabilizator je u pitanju...stabilizator balans stangle

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

Nikad deblji stabilizator nisam video na kolima kao taj 😀

Je li na slici taj stabilizator odvrnut? Ili ispod viljuske ide sraf?

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

klodovik ::Nikad deblji stabilizator nisam video na kolima kao taj 😀

Je li na slici taj stabilizator odvrnut? Ili ispod viljuske ide sraf?


Ide ispod viljuške tu se šrafi i ovde gore iznad gde se vide navoji...međutim pošto je razje*an taj stabilizator rukom možeš da pomeraš gore dole

Evo kako izgleda novi deo:

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 643 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 3 sakrivenih i 604 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, Baždaranac, Bubi, BUDDAR70, burevestnik, Colt D, Crazzer, cvrle312, deLacy, djonsule, gaga23, gobrad, HrcAk47, indja, Jablan, jimi_agf, Kalem, Lance Guest, mean_machine, Mis uz pusku, Nemanja Opalić, nnovakis, pein, Penzula, rajkoplje, S-lash, Sančo, Solunac na steroidima, ssekir75, stegonosa, VanZan, Vlado82, Wehicle, zeka013, zvomar, Zvone