|
Tesko da mozes sam da uradis.Pogledao sam na Auto Datu,mada treba i podatak o motoru,vidi se da do bobine dolazi plus preko osiguraca,a od bobine idu dva veze na modul ECM.Elektronska kontrola motora. Uostalom proveri osigurace,releje....Dosta komplikovano.Ako je moguce,proveriti i visoko naponske kablove. recimo,kod klasicnih vozila,ako je V.N. kabl od bobine do razvodnika neispravan,nema struje na svecicama. Moja greska,od razvodnika do bobine.Ne znam kako je to na Fordu reseno.Mada tu pise jos puno stavki.Inercijski prekidac,pumpa za gorivo,relej pumpe,moguce ako nema dotoka goriva,ne pali.
|