offline
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 2362
  • Gde živiš: Karlmarksland

Српска репрезентативка у теквондоу Александра Перишић освојила је бронзану медаљу на Европском првенству у теквондоу,а српска репрезентативка у паратеквонду Марија Мичев освојила европско сребро.

За разлику од раније,сад се јавили политичари да честитају.Питам се,да ли су дали финансијску потпору пред пут?И за време припрема?Или су те паре отишле за "Национални стадион" и организаторе тендера зване "Мистер %" за исти?

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline

Napisano: 30 Maj 2022 17:36

У финалном мечу валтер олимпијске категорије, Вахид Абасов је био и више него сигуран и једногласно је победио Грузијца Лашу Гурулија. Свирала се химна Србије у далеком Јеревану, а Абасов је поручио да ово није све и да жели медаљу у Паризу на ОИ.

Абасов који је такмичар Црвене звезде средином јуна предводиће свој тим на фајнал фору Регионалне лиге у Скопљу.

Последње златно одличје на ЕП, Србија је освојила давне 1985. када је првак постао Љубиша Симић у Будимпешти. Чекали смо чак 37 година и наша земља поново доминира.
Вечерас чекамо и лепе вести, када ће се у категорији до 80 кг за златну медаљу борити наш Артјом Агејев.

Dopuna: 31 Maj 2022 1:22

Српски боксерски репрезентативац Артјом Агејев освојио је титулу шампиона Европе на првенству у Јеревану, у категорији до 80 кг, пошто је данас у финалу савладао Италијана Алфреда Кромвела Комеја.

Агејев је донео друго злато Србији, након што је претходно Вахид Абасов, у категорији до 67 кг, савладао Грузијца Лаша Гурулија.

„Сан је остварен, најсјајније одличје сија на нашим грудима...

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 872 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 6 sakrivenih i 804 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Alibaba1981, amaterSRB, amonsrb, Andrija357, Atomski čoban, Ben Roj, bojank, bojankrstc, BORUTUS, ccoogg123, Dannyboy, darkstar101, DeerHunter, dragoljub11987, FOX, hyla, Joja, kybonacci, Maksim 3, MB120mm, mercedesamg, mgolub, milos.cbr, Mlav, nenad_l, nobutado, nuke92, ofbeyond, opt1, Panter, Parker, pceklic, pedjolino76, pein, promajauglavi, raptorsi, raykan, RJ, RobinHood12, ruseskij, ruso, S2M, sabros, Skakac7, slonic_tonic, stagezin, Steeeefan, stegonosa, Toni, vasa.93, vathra, vladas87, Vladko, Vlajman1957, voja64, vsn111, wexy, wizzardone, yufighter, Zmaj001, zuxbg