FM 2012

2

FM 2012

offline
  • Student
  • Pridružio: 28 Jul 2010
  • Poruke: 377
  • Gde živiš: Kuca pored puta

Ja mislim da moze ali ne znam kako nikad me to nije zanimalo. Mene zanima nesto sto mi je skoro palo na pamet. Da li se u fm 08, 09 ubaciti igraci tj database iz fm 12, 11 tj da igram devetku ali sa igracima iz dvanestice. i obrnuto da igram 12 sa igracima iz osmice ili devetke ako me razumete sta hocu da kazem Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Dec 2009
  • Poruke: 27

kako da dam otkaz u nekom klubu, a imam dobre rezultate, ovo mi je prvi menadzer u zivotu da igram



offline
  • Student
  • Pridružio: 28 Jul 2010
  • Poruke: 377
  • Gde živiš: Kuca pored puta

Idi na tvoje ime imas padajuci meni i klikni resign(da samo napustis klub) ili retire da napustis fudbal a biras neki drugi klub.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1076 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 5 sakrivenih i 997 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, ArmFPGA, b_z_b, bakovaca, blankspace, blatruc82, Bodin86, bojcistv, bokicacar, brandža84, Cicumile, Cirkon, Citalac, comi_pfc, cuculo, darkojovxp, debeli, Djokislav, Dovla 1980, dukajov, ElGenius, esko_hz, france93, goranvas, Goxy1, Ikica977, Jose, Još malo pa deda, Koser, Krin, kunktator, Lance Guest, laurusri, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, ludiagresivan, Marky, mile33, nekdo, Nemanja Opalić, neutrino, Nikolajevic, OKT, Pavel Medved, pein, Peruta, Pilence, PMsnow, proka89, Radio operater, Remain, Ripanjac, sap, saputnik plavetnila, Sharpshooter, sistem22, Sićko, sspp, stefan95, stokssone, taomaster, TheDictator, tm, Tvrtko I, umpah-pah, vathra, vlahale, Vozd0714, Wehicle, XBMC, Zrcalo, Žrnov, 79693