• Gde živiš: Beograd

6. kolo je zavreseno

Kukureci - dolina 1:0 Leggy bio nadmocan i dobio foola

Alcohol united - MyCity 0:3 Nidzina sluzbeno

FC Veverice - FC LION 1:0 Ja bolji od Liona za taj jedan gol (uz koju priliku vise)

Beer Juniors - Jelenko 0:3

Zlocudovo - Neplacene Ubice 2:1 Pobeda Beasta uz veci broj prilika, oba gola za Beasta na pocetku...

offline

hiseta : Beli Orlovi 0 : 2
Partizan : Rushden And Diamonds 0 : 1

Jeeee! Pobedaaaa! Very Happy Nedvede ljubim te u domali prst na levoj nozi!!

dolina : Zlocudovo 18:00, 23. 11. 2006.
MyCity : Beer Juniors 18:00, 23. 11. 2006.
FC LION : Alcohol united 18:00, 23. 11. 2006.
Jelenko : Kukureci 18:00, 23. 11. 2006.
Neplacene Ubice : FC Veverice 18:00, 23. 11. 2006.

Napomena: cifre u tabeli znace sledece:
broj pobeda-broj neresenih-broj poraza-broj datih golova-broj primljenih golova-gol razlika-poeni

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2005
  • Poruke: 1023

u bre leggy kako si na poluvremenu izbacio napadaca ja ni jednu sansu da napravim a napadao sa troje. Da da ocajan sam.

@Everybody's fool

Ma sva 4 dao u poslednje dve utakmice... Podivljao od kako mi se povredio Marek Kinkl... A izgleda i da je dovodjenje Zilija urodilo plodom, dobro saradjuju u napadu.

Leggy, smanji nivo treninga, pomrece ti tim! Jes da su sad najskuplji, al' cemu to ako ne budu mogli da igraju. Igrac koji ima kondiciju oko 50% moze da izdrzi samo jedno poluvreme... Jedino ako si hteo da ih rasprodas sve i kupis divljake, onda kapiram sistem, al' nije fora u tome Wink

Aj sad tuci ovog Jelenka, da ga skinemo sa trona! Smile

offline

dolina - Zlocudovo 0:3 slican broj prilika, ubedljiva pobeda Beasta

MyCity - Beer Juniors 3:0 sluzbeno

FC LION - Alcohol united 3:0 sluzbeno

Jelenko - Kukureci 2:1 Poraz Leggy-a u utakmici sa malim brojem sansi

Neplacene Ubice - FC Veverice 3:1 moj, moram priznati neocekivan poraz, na poluvremenu sam vodio 1:0, protivnik uvodi jos jednog napadaca, izjednacava, dobija crveni, i onda postize jos 2 gola Shocked U svakom slucaju cudno (protivnik imao 2 odbrambena zadnjih 20 minuta, ja nisam stvorio sansu Question )

offline

dolina : Zlocudovo 0 : 3
MyCity : Beer Juniors 3 : 0
FC LION : Alcohol united 3 : 0
Jelenko : Kukureci 2 : 1 (nisi tuk'o Jelenka Sad )
Neplacene Ubice : FC Veverice 3 : 1

8. kolo
Kukureci : FC Veverice 22:00, 23. 11. 2006.
Zlocudovo : MyCity 22:00, 23. 11. 2006.
Beer Juniors : FC LION 22:00, 23. 11. 2006.
dolina : Jelenko 22:00, 23. 11. 2006.
Alcohol united : Neplacene Ubice 22:00, 23. 11. 2006.

U Ligi velikana sam uspeo da izgubim mec koji nisam mogao da izgubim Sad 0-1... Bojan pobedio brata (Partizan) i sad je treci. Ja sam 10ti i odustajem od ove sezone, sledece cu da se borim koliko mogu... Prvi macici se u vodu bacaju Smile

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

MoscowBeast ::Zlocudovo : MyCity 22:00, 23. 11. 2006.
Uhh.. izgleda ce samo Jelenko ostati neporazen, osim ako Fool ne misli drugacije...

ps. Moskow, budi nezan Mr. Green!

jbt, Legyjev tim vredi 31M, a nasi 25M.

Mislim da je fora sa leggyjevim cenama igraca u tome sto je on kupio najperspektivnije igrace kojima cena vrtoglavo raste. Odlican potez (tad nije znao), sad moze da ih proda i za iste pare kupi proverenog asa.

primera radi, ja sam sinoc kupi Trezegea za 1.8M, danas sam odigrao 3 utakmice (prava 0:0 i ostale sluzbenim rezultatom) i Trezegeu je skocila cena na 3.5M.

offline

@nikoola

Cene igracima rastu sa ocenama, a ocene rastu kao posledica treninga. Pogledaj kondiciju Leggy-evog tima, skoro svi su oko 50%... To je zato jer sve drzi na napornom treningu koji im zaista dize ocene, ali ih umara.

Moji kostaju 24 milke, a vidi njima kondiciju Very Happy

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 823 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 4 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., altec.gs, Atomski čoban, Bane san, Boskovic, caesar, cikadeda, crnitrn, dac, djo97, dragon986, Drug pukovnik, Duško, Faki-Valjevo, Gama, goxin, GreenMan, hatman, Insan, ladro, Marko Marković, mihajlot2013, mikrimaus, Milos ZA, Mr. Majevica, Panter, repac, royst33, sabros, segax1, tomigun, trutcina, vladancekicsrb, vlvl, zixmix, Zmaj001