Da neće neko do Italije?

Da neće neko do Italije?

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2005
  • Poruke: 306

Ćao.Da nema neki maturant odavde koji planira da ide da studira u Italiju, Rim ili Firenca, neka mi se javi preko PP, potrebne su mi neke inf. i možda cimer. Smile Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9671 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 10 sakrivenih i 9590 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., annon, Ares12356, ArmFPGA, b_z_b, Ba4e, bojank, cenejac111, Cirkon, coaaco, cuvarkuca, d.arsenal321, DeerHunter, dejanru, Deki Duga Devetka, Demi87, Despot Đurađ, Dimitrise93, djordjemiklusev, doragan, Džekson, elenemste, Foxdie, Helket, Hitri, Ivoo, jaeger, jon istvan, JOntra, Jozo74, KizJ, Konda, kunktator, ladro, Litostroton, littlebunny, maxim_von_burdengate, mačković, mercedesamg, Metanoja, miki kv, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Milo97, MiloradKomadic, monomah, N.e.m.a.nj.a., nemkea71, nenad81, Nikolajevic, nikolapetkovic, Papadubi, Permaldar, Pilence, pisac12, precan, radza1, Remain, royst33, Siti2, sony771, Srki98, ss10, StankoVrankovic, Tanjagre, Tas011, Titan, ujke, Vrač, vrgudinac, xAlex2