|
Pozdrav!
Vec duze vreme mucim se sa dilemom. Iz Novog Sada sam i trenutno pohadjam srednju muzicku skolu 'Isidor Bajic', druga godina. Prvu godinu sam proveo u Subotici. Mnogo mi se svidelo ali sam se iz... Privatnih razloga 'vratio' u Bajic. Roditelji su se vec dosta izmucili sa ministarstvom a ja sada hocu da se upisem u muzicku skolu u Subotici. Iako sam vec ceo zivot u Novom Sadu, tamo sam upoznao prijatelje kakve nikad nisam i mnogo mi nedostaju.
Ono sto me zanima jeste, koliko ja problema stvaram i koliko zahteva ovo moje prebacivanje?
Molim da mi odgovorite. Unapred hvala!
|