Prebacivanje

Prebacivanje

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2011
  • Poruke: 1

Pozdrav! Smile

Vec duze vreme mucim se sa dilemom. GUZ - Glavom U Zid Iz Novog Sada sam i trenutno pohadjam srednju muzicku skolu 'Isidor Bajic', druga godina. Prvu godinu sam proveo u Subotici. Mnogo mi se svidelo ali sam se iz... Privatnih razloga 'vratio' u Bajic. Roditelji su se vec dosta izmucili sa ministarstvom a ja sada hocu da se upisem u muzicku skolu u Subotici. Iako sam vec ceo zivot u Novom Sadu, tamo sam upoznao prijatelje kakve nikad nisam i mnogo mi nedostaju. Ziveli Zagrljaj
Ono sto me zanima jeste, koliko ja problema stvaram i koliko zahteva ovo moje prebacivanje?

Molim da mi odgovorite. Unapred hvala! Smajli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 801 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 0 sakrivenih i 787 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: crnogorac, Džekson, ibssa, maksi007, Medojed, mrgud2025, repac, Rogan33, ruger357, Shilok, Slingshot, Szigetwar, XBMC, zlaya011