Srednja Ekonomska skola

Srednja Ekonomska skola

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2012
  • Poruke: 7

Zdravo svima. Imam nameru da upisem srednju ekonomsku i htela sam da vas pitam da li za nju treba dobro znati matematiku.I takodje da li je teska skola. I koliko bodova najmanje treba da bi se upisao u ekonomsku srednju.
HVALA Smile Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • svastar mastar
  • Pridružio: 22 Jun 2009
  • Poruke: 716

Matematiku imas sve cetiri godine, kao i u vecini srednjih skola, nije narocito teska, ali to sve zavisi od kvaliteta profesora i tvog interesovanja za nju. Laksa je od mate na gimnazijskom nivou uglavnom... Najpouzdaniji izvor o broju poena potrebnih za upis imas u informatoru, nije svaka ekonomska srednja ista, neke su kvalitetnije i zahtevaju veci broj poena, neke ne..
A to da li je teska skola je subjektivna stvar skroz, iz mog iskustva - nije. Wink



offline
  • Pridružio: 24 Jun 2014
  • Poruke: 1

koliko bodova je potrebno za upis u ekonomsku skolu u Bijeljini,svi smerovi?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 913 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 8 sakrivenih i 835 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, baltazar01, blankspace, blatruc82, bobomicek, Brankojle, BrcakRS, bukefal, burevestnik, cenejac111, cifra, CikaKURE, Dado78, Denaya, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, Djokislav, DonRumataEstorski, Electron, esx66, Flanker-G, gorval, goxin, Hans Gajger, Helket, Jeremiah, JimmyNapoli, K-1A, Kajzer Soze, Kapetan Hadok, king011, kolle.the.kid, Kvaka22, leopard83, LostInSpaceandTime, mile33, Miler88, Milometer, mnn2, Naj-Turs, nelezele, Novakomp, nuke92, OgnjenMitric, OKT, opt1, Papadubi, pein, Piani Jazzer, Pilipenda, RajkoB, read-only, ruma, S-G, SamoGledam, Smiljkovich, Spreewerk, Stanlio, stefan95, t.e.m.p.l.a.r., Tafocus, Trimi68, troki1971, Uros Cuore Sportivo, vathra, veljko82, Weah88, Wehicle, Zoca