Srednje skole(racunari)

2

Srednje skole(racunari)

offline
  • akuci  Male
  • Legendarni građanin
  • Aleksandar
  • Pridružio: 11 Maj 2008
  • Poruke: 2758
  • Gde živiš: Novi Sad

sitro ::A da li se mogu lako zaposliti u inostranstvu ako zavrsim samo elektrotehnicar racunara?Nije tu skola ogranicenje, vec koliko su ti roditelji imucni. Mozda ne razumes koliko to uopste nije lako, ali za 2 godine, kada budes kao ja, svakako ce ti biti jasnije. I ja uvek pricam kako bezim odavde, a onda stanem, pa razmislim da ce to biti tesko izvesti iz mnogo razloga.

I nemam pojma zasto ti nebi na fakultet, imas neke fantazije kako ces ici u inostranstvo, a mozda ces zauvek biti ovde, i sta onda, onda ce ti trebati fax sigurno, a izgubices opciju da ides na budzet, jer ces celu srednju skolu provesti pod parolom "Samo da prodjem". I onda ces kukati sto nisi ucio, videces.
Prestani da snjaris, cudi me kako sa roditeljima nisi razgovarao u ovome, oni bi ti sigurno rekli ovo sto ti ja sada pricam.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1169 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 5 sakrivenih i 1115 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, Aleksej, AudioTehnica, bakovaca, BB, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, CHARLIE JA., debeli, drimer, Džekson, Electron, farabut, GeoM, Georgius, Gheljda, Gogi_avio, Hardenberg, ikan, Ivoo, JOntra, Jose, Kalem, kaskadija, Koser, kutija11, leopard83, ljuba.b, MountAndBlade, nebidrag, Oscar2, Parker, proka89, raketaš, sasakrajina, sspp, Valter071, Vasilije Budović, VekiJ, Veless, vladom6, vukajlo71, yip314, zemljanin, zokilivac, Zorge, zziko