pomoc pri izboru ram memorije

pomoc pri izboru ram memorije

offline
  • Pridružio: 09 Jun 2008
  • Poruke: 66

Imam racunar Mobile AMD Athlon (tm) XP-M Procesor 3000+ 1.61 GHz. 960 mb RAM , i htio bi da prosirim RAM memoriju za 1 GB. Interesuje me sta je potrebna da poznajem kod izbora memorije, na maticnoj ploci sam vidio da je u pitanj DDR memorija. Je li potrebno da obratim samo na paznju da li je DDR memorija ili jos nesto ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

to je u stvari laptop? , on ima drugačije fizičko pakovanje. Very Happy
koji je tačno model laptopa u stvari.

odprilike je poželjno da dodatni modul ima iste karakteristike kao postojeći...

bilo je skoro kako da se vide trenutni taktovi/CAS parametri
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


vodić memorije
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ovde tražiš po imanu laptopa (valjda)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 09 Jun 2008
  • Poruke: 66

Ne nije laptop. Samo sam kopirao iz kontrol panela Smile .

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

ok , ideš po tipu ploče onda , isti je link.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1923 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 0 sakrivenih i 1898 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Bo96, Bokiboks, BrcakRS, drimer, dzada, ivantheilic, Jaz, jon istvan, Jose, kutija11, Lance Guest, maksi007, mat, Michellefromrezistance, Milometer, mnn2, Posmatrac77OKB, repac, tomigun, uruk, vaci, VanZan, Velibor Radoja, Vlado82