|
Poslao: 27 Jan 2008 21:52
|
offline
- MoscowBeast

- Nepopravljivi optimista
- Chief Engineer @ svoj bizMis
- Pridružio: 22 Jun 2005
- Poruke: 7920
- Gde živiš: Moskva, Rusija
|
Al jeste (bila) Srpkinja. Frka je valjda sto je to sve osvajala pod zastavom Jugoslavije, pa ih to buni. Al Nole je prvi i najbolji! I tek je poceo!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2008 22:09
|
offline
- orion11

- Super građanin
- Pridružio: 12 Avg 2004
- Poruke: 1461
- Gde živiš: Čačak
|
Ja vama ne mogu da opisem koliko sam srecan zbog nasih tenisera. Konacno ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2008 22:13
|
offline
- Pridružio: 22 Jan 2008
- Poruke: 54
- Gde živiš: Na Veneri
|
@orion11
Nisi jedini, lep je osecaj da jedna tako mala zemlja ima tako velike sportiste i ljude .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2008 22:18
|
offline
- Rayan

- Ugledni građanin
- Pridružio: 04 Jan 2008
- Poruke: 478
|
MoscowBeast ::Al jeste (bila) Srpkinja. Frka je valjda sto je to sve osvajala pod zastavom Jugoslavije, pa ih to buni. Al Nole je prvi i najbolji! I tek je poceo!
Ako me sećanje ne vara Monika Seleš jeste bila građanin Srbije ali nije bila Srpske nacionalnosti (što ne umanjuje značaj njenog doprinosa Srbiji).Ako želimo biti precizni onda je Nole zaista prvi Srbin koji je osvojio jedan Grand Slam u pojedinačnoj konkurenciji.
Izvinjavam se svim članovima My Citi-ja koji nisu Srpske nacionalnosti.Ničim ne želim da povredim nečija nacionalna osećanja.Ovo bi trebalo da bude čist statistički podatak.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2008 15:15
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
A zasto nije bilo doceka ?!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2008 15:42
|
offline
- MoscowBeast

- Nepopravljivi optimista
- Chief Engineer @ svoj bizMis
- Pridružio: 22 Jun 2005
- Poruke: 7920
- Gde živiš: Moskva, Rusija
|
@m4rk0
Zato sto Nole nije ni dosao u BG. U Monte Karlu je sa porodicom i prica se da ce odande da ide pravo u Moskvu na Devis kup mec. A docek bi bio posle toga. A za dame nisam upucen. Moguce da se nisu vracale zajedno, mozda ni one nisu u Srbiju ni dosle.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2008 15:44
|
offline
- ExoduS

- Super građanin
- Pridružio: 25 Mar 2005
- Poruke: 1456
- Gde živiš: Tamo negde
|
Mislim zato sto se niko nije vracao u bg u isto vreme + imali su druge planove. Jbg.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2008 15:52
|
offline
- Rayan

- Ugledni građanin
- Pridružio: 04 Jan 2008
- Poruke: 478
|
Čini mi se da niko od njih ne želi da bude deo predizborne kampanje.Činjenica je da bi to postali.Sve je jedno kojoj političkoj opciji su naklonjeni ali ako im je to razlog(a čini se da jeste) svaka im čast.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2008 17:23
|
offline
- MoscowBeast

- Nepopravljivi optimista
- Chief Engineer @ svoj bizMis
- Pridružio: 22 Jun 2005
- Poruke: 7920
- Gde živiš: Moskva, Rusija
|
Rayan ::Čini mi se da niko od njih ne želi da bude deo predizborne kampanje.Činjenica je da bi to postali.Sve je jedno kojoj političkoj opciji su naklonjeni ali ako im je to razlog(a čini se da jeste) svaka im čast.
Ovo je i meni palo na pamet. Vrlo logicno objasnjenje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2008 20:38
|
offline
- Sirius

- Moderator foruma
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 18910
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
MoscowBeast ::Rayan ::Čini mi se da niko od njih ne želi da bude deo predizborne kampanje.Činjenica je da bi to postali.Sve je jedno kojoj političkoj opciji su naklonjeni ali ako im je to razlog(a čini se da jeste) svaka im čast.
Ovo je i meni palo na pamet. Vrlo logicno objasnjenje.
Ima nade. Rastu pametni klinci...
|
|
|
|
|
|