• eca  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Feb 2007
  • Poruke: 631

Citat:Bez obzira što je izgubio, Viktor je stvarno super igrao! Baš se dobro držao, sve do trećeg seta... Uostalom, početkom prošle godine bi ovakav rezultat i za Novaka predstavljao uspeh, pa... svaka čast!

Uh, ovo mi se dopada! A do kraja ove godine Viktor kao Novak do kraja 2007! Moze? Ne, stvarno je super igrao prva dva seta! Very Happy [/quote]

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Novak Djoković uspešno startovao... U prvom meču dobio je Bendžamina Bekera sa 3 : 0... Treći set se odužio (skoro kao prva dva zajedno), no rešio je i njega u svoju korist... Zagrljaj

offline

Janko Tipsarevic takodje prosao u drugo kolo, ali u svom stilu - u 5 setova.

Janko Tipsarevic - Joseph Sirianni 7:5, 6:2, 6:7(6), 0:6, 6:0 Very Happy

Dopuna: 15 Jan 2008 7:35

Ana Ivanovic - Sorana Cirstea 7-7, 6:3 Very Happy
Ana rutinski do drugog kola! Very Happy, ali 17-godisnja Rumunka je neko koga treba zapamtiti, pruzila je jaci otpor nego sto se ocekivalo.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

eca ::Janko Tipsarevic takodje prosao u drugo kolo, ali u svom stilu - u 5 setova

Pa od njega ne mozemo nista drugo ni da ocekujemo. smešak

offline

'Ladno je, posle vodjstva od 2 : 0 i tajbreka u trećem setu, sebi "dozvolio" da izgubi i taj 3. i 4. (ovaj sa 0 : 6)... Evil or Very Mad da bi 5-ti set (opet 'ladno), dobio sa 6 : 0 Very Happy

offline
  • SSpin
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

'Tri nula' za Srbiju danas Very Happy Bravo nasi!

offline

Zimonjic i Nestor upravo pobedili Australijski par A. Jones, G. Jones, sa 6-4, 6-1. Very Happy

Jelena igra protiv Edine Galovic. Prvi set 6-2 za Jelenu! Very Happy Nadam se da ce tako da igra do kraja!

Dopuna: 16 Jan 2008 7:32

Drugi set je dobila teze nego sto se ocekivalo (7-5), uz puno brejkova na obe strane, ali vazna je pobeda! Very Happy Jelena u 3. kolu! Very Happy

offline

Tipsa me je vise nego prijatno iznenadio ovom pobom. Verasco nije los, a on je mec resio u 3 seta. Doduse teska 3 seta.

• Gde živiš: Šabac

Ana Ivanović se plasirala u treće kolo Australian Opena! Pobedila je Italijanku Tatjanu Garbin rezultatom 2:0, po setovima 6:0, 6:3. Za samo nešto više od sat vremena, Ana je u Roud Lejver areni rasturila četrdesetu teniserku sveta Very Happy
Sledeći protivnik Ani će biti Slovenka Katarina Srebotnik, 28. nosilac turnira.

offline
  • SSpin

Znaci nasi nikad bolji jbt, toliko ih je bez poraza samo napreeeeed!

31 Jan 2008 00:35 nikoola Zaključavanje topica Razlog: Zavrseno takmicenje.
Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 828 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 4 sakrivenih i 782 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, babaroga, Bane san, Bobrock1, Dannyboy, Denaya, FileFinder, FOX, Georgius, hologram, ILGromovnik, Karla, kovinacc, Kubovac, kybonacci, Leonov, ljubacv, Lošmi, M1los, maiden6657, Mihajlo, Milometer, Mlav, mocnijogurt, Mravce, nemkea71, nick79, pein, rodoljub, sap, Sirius, slonic_tonic, Srky Boy, Steeeefan, theNedjeljko, Trpe Grozni, VJ, Vlad000, VP6919, zillbg