ADSL Telekom 2 rachunara 3 sata se muchim!

2

ADSL Telekom 2 rachunara 3 sata se muchim!

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2012
  • Poruke: 6

Smile hvala ti za trud uchitelju splinter



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Feb 2010
  • Poruke: 127
  • Gde živiš: Ne živim!

Ričard ::Splinter? Malo šale nije na odmet, ne uzmi mi za zlo. Ziveli

Kao što rekoh, ne može to tako, potreban ti je ruter ili switch. Ili, pošto ADSL modem poseduje USB i Eternet priključak; jedan računar da priključiš putem usb-a, a drugi putem etherneta.


Kolko znam nemere tako. Mora ili ethernet ili usb (bar je tako na cisco routerima)



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1137 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 8 sakrivenih i 1033 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, _Rade, AirSremac, aramis s, Avalon015, avijacija, Bane5, Bbbggg1979, bigvlada, blankspace, bojcistv, Clouseau, dejanlule72, dekan.m, dule10savic, Dungorth, Duschi, Džekson, Electron, elviper2, esko_hz, Feller, fijufijukrozkapiju55, Foxdie, geo.dule, GORDI, gost321, goxin, gregorxix, Hans Gajger, Helket, HogarStrashni, HrcAk47, IQ116, ivan1973, Jablan, jackreacher011011, Jaz, Jester, JimmyNapoli, JOntra, kovinacc, kunktator, kybonacci, leptirleptir, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, MadMike, Medojed, mercedesamg, milenko crazy north, MiljanXD, milutin134, Mirage 2000N, monomah, Natuzzi, nebidrag, nelezele, Nemanja Opalić, NorthWind, orah, Oscar, padamacki, Parker, Pegggio, pera bager, picknick, pirke96, promajauglavi, Radio operater, rakivan, repac, RiV, royst33, ruma, saki80, sap, skok, Smiljkovich, Sone0883, Spinosa, Srki98, Tvrtko I, vaci, vidra boy, VJ, Vlada78, vuk77, wolverined4, xAlex2, XBMC, YU-UKI, Zoran1959, zziko, 74