Potforumi |
Teme | Poruke | Poslednja poruka | |
|---|---|---|---|---|
Wireless |
671 | 4243 | 03 Dec 2022 20:00 luka1978 |
|
Teme |
Odgovora | Autor | Pregledano | Poslednja poruka | |
|---|---|---|---|---|---|
UTP power supply |
4 | RutiX | 1654 | 07 Jul 2007 01:37 ][v][ A T R I X™ |
|
internet preko switch-a |
5 | gogi100 | 4906 | 02 Jul 2007 08:31 gogi100 |
|
LAN Cabel Connection za 2 kompa |
3 | theKum | 2820 | 30 Jun 2007 12:21 LaserJat |
|
Izdvojeno: Log Me In - Remote access servis[ Strana: 1, 2 ] |
12 | ][v][ A T R I X™ | 11807 | 13 Jun 2007 10:45 milan27 |
|
sta da radim sa kordlesom |
2 | emil1970 | 1483 | 11 Jun 2007 19:49 gamzzy |
|
softver za rad sa udaljenim rac. |
3 | miki444 | 1921 | 10 Jun 2007 13:06 m4rk0 |
|
Vista, Xp i TP Link ruter (reseno) |
0 | mare-333 | 2579 | 07 Jun 2007 19:17 mare-333 |
|
Error Copying File or Folder |
2 | griva | 2172 | 07 Jun 2007 16:18 ][v][ A T R I X™ |
|
DOS i mreza[ Strana: 1, 2 ] |
11 | prm | 2603 | 25 Maj 2007 19:51 gamzzy |
|
Ap-nece da vidi svoju mreznu grupu |
5 | peksonium | 1863 | 22 Maj 2007 11:04 peksonium |
|
FTP pristup |
6 | umpirsky | 2314 | 21 Maj 2007 21:31 ][v][ A T R I X™ |
|
pitanje |
1 | purple | 1873 | 21 Maj 2007 19:30 ][v][ A T R I X™ |
|
ssh |
3 | Mizzi | 1962 | 21 Maj 2007 19:26 ][v][ A T R I X™ |
|
Nece da radi workgroup |
1 | peksonium | 1857 | 07 Maj 2007 17:06 gamzzy |
|
Resiver i pc ? |
3 | Shadow100 | 1985 | 04 Maj 2007 11:18 meka |
|
Network Address Port Translation (NAPT) |
1 | IgorMedo | 2110 | 24 Apr 2007 08:46 meka |
|
Pitanje za netlimited za int .kafe |
2 | zorantasevski | 1882 | 14 Apr 2007 10:13 nightweaver |
|
Konfiguracija za Mikrotik? |
5 | NuLLCoDe | 3592 | 13 Apr 2007 16:26 ][v][ A T R I X™ |
|
,, ne vide se kompjuteri``?![ Strana: 1, 2 ] |
18 | slabun | 3872 | 29 Mar 2007 07:58 milan27 |
|
problem sa master browser |
5 | gogi100 | 2507 | 23 Mar 2007 10:18 milan27 |
|
Problem, ICS |
3 | miloss | 1967 | 20 Mar 2007 16:21 Kerber |
|
sta da sherujem ? |
2 | slabun | 1681 | 19 Mar 2007 19:00 slabun |
|
Kako da kolege na istom serveru "ne vide" moj komp |
8 | plcb83 | 2402 | 12 Mar 2007 17:17 ][v][ A T R I X™ |
|
2hotspot controller beta4 |
0 | amsterdamxxx | 1498 | 11 Mar 2007 01:09 amsterdamxxx |
|
Pitanje[ Strana: 1, 2 ] |
11 | Marija85 | 2929 | 08 Mar 2007 13:19 noblica83 |
|
preporuka za literaturu? |
4 | purple | 1755 | 27 Feb 2007 15:05 pavlaka |
|
Cisco ima konkurenciju :)))) |
4 | Leggy | 2539 | 26 Feb 2007 10:23 Leggy |
|
kako radi ssh?[ Strana: 1, 2 ] |
15 | purple | 4403 | 22 Feb 2007 15:32 soxxx |
|
Kako da share-ujem?[ Strana: 1, 2 ] |
16 | s@le_18 | 4760 | 19 Feb 2007 01:16 ctrl4del |
|
Problem ili ne sa internet sharingom[ Strana: 1, 2 ] |
14 | Drekavac | 3120 | 18 Feb 2007 10:40 ctrl4del |
|
Dali je moguce Wifi |
2 | buran | 1884 | 15 Feb 2007 22:43 buran |
|
ADSL na dva kompa |
2 | corttex | 3018 | 30 Jan 2007 21:24 crossover |
|
Mreze (Primer Ispita) |
2 | Vertices | 2363 | 26 Jan 2007 15:05 Vertices |
|
Zabrana pristupa internetu |
8 | pujkakani | 4922 | 25 Jan 2007 16:18 pavlaka |
|
Problem sa mrezom[ Strana: 1, 2 ] |
12 | Licanin90 | 3120 | 22 Jan 2007 09:50 pavlaka |
|
Razmrezavanje 2 racunara (lako zar ne) |
9 | lalanesosa | 2677 | 22 Jan 2007 09:48 pavlaka |
|
Internet na Laptopu[ Strana: 1, 2 ] |
10 | MisliM_StvaRnO | 10041 | 20 Jan 2007 10:06 pavlaka |
|
Kako deliti stampac? |
5 | nikolastrelac | 5622 | 30 Dec 2006 05:28 milan27 |
|
Umrezavanje udaljenih poslovnica (oprema)[ Strana: 1, 2, 3 ] |
21 | pavlaka | 5217 | 25 Dec 2006 09:08 pavlaka |
|
Merenje izlaznog sobracaja |
2 | ivantes | 1909 | 17 Dec 2006 22:51 Janki90 |
|
Program za pracenje rada mreze[ Strana: 1, 2 ] |
15 | milan27 | 9065 | 30 Nov 2006 15:14 Leggy |
|
Pomoc oko Remote Desktop Connection |
1 | Marija85 | 3209 | 28 Nov 2006 07:03 milan27 |
|
Kako spojiti 2 racunara na Internet bez ICS-a (nezavisno) |
8 | Invisibile | 6117 | 25 Nov 2006 21:53 ][v][ A T R I X™ |
|
x.25 mreze |
2 | nermin | 1700 | 20 Nov 2006 18:11 ][v][ A T R I X™ |
|
RJ-45 konektori lošeg kvalita za ethernet kablove, BEWARE![ Strana: 1, 2 ] |
11 | ][v][ A T R I X™ | 6724 | 11 Nov 2006 02:40 gamzzy |
|
VPN i ruter |
5 | ivantes | 3289 | 08 Nov 2006 10:10 Leggy |
|
sharing problem |
1 | Montano | 1769 | 28 Okt 2006 18:50 ][v][ A T R I X™ |
|
"Osnove" pristupa udaljenom racunaru... |
4 | chokica | 4620 | 28 Okt 2006 00:45 chokica |
|
Povezivanje preko parallel porta ?? |
2 | Dzeri72 | 2373 | 18 Okt 2006 10:46 Dark |
|
Network bridge problem |
4 | teacher | 3016 | 09 Okt 2006 22:19 teacher |
|







