Umrežavanje

Uloguj se preko Facebook-a i postavi novu diskusiju za problem koji imaš:


Izaberi

Potforumi

Teme Poruke Poslednja poruka
 

Wireless

671 4243 03 Dec 2022 20:00
luka1978

Teme

Odgovora Autor Pregledano Poslednja poruka
 

UTP power supply

4 RutiX 1654 07 Jul 2007 01:37
][v][ A T R I X™
 

internet preko switch-a

5 gogi100 4906 02 Jul 2007 08:31
gogi100
 

LAN Cabel Connection za 2 kompa

3 theKum 2820 30 Jun 2007 12:21
LaserJat
 

Izdvojeno: Log Me In - Remote access servis

[ Strana: 1, 2 ]
12 ][v][ A T R I X™ 11807 13 Jun 2007 10:45
milan27
 

sta da radim sa kordlesom

2 emil1970 1483 11 Jun 2007 19:49
gamzzy
 

softver za rad sa udaljenim rac.

3 miki444 1921 10 Jun 2007 13:06
m4rk0
 

Vista, Xp i TP Link ruter (reseno)

0 mare-333 2579 07 Jun 2007 19:17
mare-333
 

Error Copying File or Folder

2 griva 2172 07 Jun 2007 16:18
][v][ A T R I X™
 

DOS i mreza

[ Strana: 1, 2 ]
11 prm 2603 25 Maj 2007 19:51
gamzzy
 

Ap-nece da vidi svoju mreznu grupu

5 peksonium 1863 22 Maj 2007 11:04
peksonium
 

FTP pristup

6 umpirsky 2314 21 Maj 2007 21:31
][v][ A T R I X™
 

pitanje

1 purple 1873 21 Maj 2007 19:30
][v][ A T R I X™
 

ssh

3 Mizzi 1962 21 Maj 2007 19:26
][v][ A T R I X™
 

Nece da radi workgroup

1 peksonium 1857 07 Maj 2007 17:06
gamzzy
 

Resiver i pc ?

3 Shadow100 1985 04 Maj 2007 11:18
meka
 

Network Address Port Translation (NAPT)

1 IgorMedo 2110 24 Apr 2007 08:46
meka
 

Pitanje za netlimited za int .kafe

2 zorantasevski 1882 14 Apr 2007 10:13
nightweaver
 

Konfiguracija za Mikrotik?

5 NuLLCoDe 3592 13 Apr 2007 16:26
][v][ A T R I X™
 

,, ne vide se kompjuteri``?!

[ Strana: 1, 2 ]
18 slabun 3872 29 Mar 2007 07:58
milan27
 

problem sa master browser

5 gogi100 2507 23 Mar 2007 10:18
milan27
 

Problem, ICS

3 miloss 1967 20 Mar 2007 16:21
Kerber
 

sta da sherujem ?

2 slabun 1681 19 Mar 2007 19:00
slabun
 

Kako da kolege na istom serveru "ne vide" moj komp

8 plcb83 2402 12 Mar 2007 17:17
][v][ A T R I X™
 

2hotspot controller beta4

0 amsterdamxxx 1498 11 Mar 2007 01:09
amsterdamxxx
 

Pitanje

[ Strana: 1, 2 ]
11 Marija85 2929 08 Mar 2007 13:19
noblica83
 

preporuka za literaturu?

4 purple 1755 27 Feb 2007 15:05
pavlaka
 

Cisco ima konkurenciju :))))

4 Leggy 2539 26 Feb 2007 10:23
Leggy
 

kako radi ssh?

[ Strana: 1, 2 ]
15 purple 4403 22 Feb 2007 15:32
soxxx
 

Kako da share-ujem?

[ Strana: 1, 2 ]
16 s@le_18 4760 19 Feb 2007 01:16
ctrl4del
 

Problem ili ne sa internet sharingom

[ Strana: 1, 2 ]
14 Drekavac 3120 18 Feb 2007 10:40
ctrl4del
 

Dali je moguce Wifi

2 buran 1884 15 Feb 2007 22:43
buran
 

ADSL na dva kompa

2 corttex 3018 30 Jan 2007 21:24
crossover
 

Mreze (Primer Ispita)

2 Vertices 2363 26 Jan 2007 15:05
Vertices
 

Zabrana pristupa internetu

8 pujkakani 4922 25 Jan 2007 16:18
pavlaka
 

Problem sa mrezom

[ Strana: 1, 2 ]
12 Licanin90 3120 22 Jan 2007 09:50
pavlaka
 

Razmrezavanje 2 racunara (lako zar ne)

9 lalanesosa 2677 22 Jan 2007 09:48
pavlaka
 

Internet na Laptopu

[ Strana: 1, 2 ]
10 MisliM_StvaRnO 10041 20 Jan 2007 10:06
pavlaka
 

Kako deliti stampac?

5 nikolastrelac 5622 30 Dec 2006 05:28
milan27
 

Umrezavanje udaljenih poslovnica (oprema)

[ Strana: 1, 2, 3 ]
21 pavlaka 5217 25 Dec 2006 09:08
pavlaka
 

Merenje izlaznog sobracaja

2 ivantes 1909 17 Dec 2006 22:51
Janki90
 

Program za pracenje rada mreze

[ Strana: 1, 2 ]
15 milan27 9065 30 Nov 2006 15:14
Leggy
 

Pomoc oko Remote Desktop Connection

1 Marija85 3209 28 Nov 2006 07:03
milan27
 

Kako spojiti 2 racunara na Internet bez ICS-a (nezavisno)

8 Invisibile 6117 25 Nov 2006 21:53
][v][ A T R I X™
 

x.25 mreze

2 nermin 1700 20 Nov 2006 18:11
][v][ A T R I X™
 

RJ-45 konektori lošeg kvalita za ethernet kablove, BEWARE!

[ Strana: 1, 2 ]
11 ][v][ A T R I X™ 6724 11 Nov 2006 02:40
gamzzy
 

VPN i ruter

5 ivantes 3289 08 Nov 2006 10:10
Leggy
 

sharing problem

1 Montano 1769 28 Okt 2006 18:50
][v][ A T R I X™
 

"Osnove" pristupa udaljenom racunaru...

4 chokica 4620 28 Okt 2006 00:45
chokica
 

Povezivanje preko parallel porta ??

2 Dzeri72 2373 18 Okt 2006 10:46
Dark
 

Network bridge problem

4 teacher 3016 09 Okt 2006 22:19
teacher
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1256 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 1 sakriven i 1238 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, cvrle312, goran.vvv, Japidson, Joint Chief, kaskadija, kolateralnasteta, kybonacci, LostInSpaceandTime, nenomir, Neutral-M, pirke96, scimitar19, Trimi68, US_Rank_0, wolverined4, Woya