Šta biste promenili?

2

Šta biste promenili?

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

Ovo bi trebalo staviti u knjigu "Kako ne treba raditi web sajtove"

Sve od osnovnih koncepata nekog normalnog web dizajna , navigacije
do dostupnosti je reseno da ne moze biti gore.
Pogledajte sajt u Operi samo Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Avg 2006
  • Poruke: 63

Jako lose sto se navigacije i optimizacije sajta tice. Ideja je OK ali lose sprovedena u delo Confused



offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: Kragujevac

ja (trenutno) ne mogu da otovorim sajt...

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2006
  • Poruke: 2215
  • Gde živiš: in the heart of the city

Katastrofa. Skolski primer loseg sajta. Losa preglednost, navigacija... I toliko praznog prostora da je to strasno... Bebee Dol

offline
  • alenat 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Jul 2006
  • Poruke: 19

bl00dz3r0 ::Ovo bi trebalo staviti u knjigu "Kako ne treba raditi web sajtove"

Sve od osnovnih koncepata nekog normalnog web dizajna , navigacije
do dostupnosti je reseno da ne moze biti gore.
Pogledajte sajt u Operi samo Sad


Ne vidim razliku u Operi, ni u novoj. Može li neko da mi kaže gde je razlika?

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Samo ti centriraj ceo sajt, da sve lepo stane na default stranu...
ovako je mnogo nepregledno i razbacano Wink

offline
  • Pridružio: 28 Jul 2006
  • Poruke: 156

Dizajn je dobar, ali je mnogo razbacano, skupi to malo Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1283 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 5 sakrivenih i 1208 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Aristotle2002, bojan313, boromir, Botovac, Bozjidar87, bukefal, Chainsaw, cole77, curiosity, d.arsenal321, Daba75, Dannyboy, Dimitrise93, Dovla 1980, dule10savic, Džekson, ekser222, EVIDENTICAR, GT, Hans Gajger, In_hero, ivran064, Jaxupa, Jeremiah, Jozo74, Kajzer Soze, Kalu128338, KizJ, Lap720, lord sir giga, LostInSpaceandTime, LUDI, MaksicZoran, mercedesamg, Mi lao shu, mikrimaus, milanpb, milbos, milenko crazy north, mir juzni, Nepopravljivi, ozzy, pein, Pekman, peradetlić, Petar25, precan, radza1, rakivan, rikirubio, SamoGledam, Sirius, skok, Smiljkovich, svnedelja, tomigun, tomo2, TRAVUNIJA, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, vaci, Vanderx, x011, Zdenko, zlaya011, 79693