TopZurka Web i Wap portal

1

TopZurka Web i Wap portal

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2006
  • Poruke: 16
  • Gde živiš: Pljevlja

Ovo obavezno morate pogledati. Nesto sasvim novo i dobro.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Bilo bi fino koda bi ostavio link.



offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 621

nije stavio link u postu. Ali ga ima u potpisu.

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2006
  • Poruke: 16
  • Gde živiš: Pljevlja

Pa naravno, dodjite i necete se pokajati. Ima dosta zanimljivih tema za pricu.

offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Bilo bi fino da se moze vidjeti neki sadrzaj sajta bez da se mora registrovati. Cisto da privuces paznju, ovako je bas odbojno,

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2006
  • Poruke: 16
  • Gde živiš: Pljevlja

Ne znam Igore sto je problem registrovati se jer registracija ne traje ni 10 sekundi jer nema aktivacionog koda na email i ostalo. Samo nick i pass i to je to. Mislim da to toliko nije problem uraditi.

offline
  • Pridružio: 07 Feb 2007
  • Poruke: 144
  • Gde živiš: u Ozu...

Ma mnogo mi je to sve belo...jeste da ide zima Smile ali ipak... Wink

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2006
  • Poruke: 16
  • Gde živiš: Pljevlja

Svaki komentar bio dobar ili los mi odgovara. Ako neko ima nekih ideja nek javi ovde ili na PP.

offline
  • Pridružio: 10 Avg 2006
  • Poruke: 1009
  • Gde živiš: Beograd

Ne mogu nishta da vidim ako se ne regujem....sve mi je nekako, prazno-belo...probaj malo boja u sajt da unesesh, ne ovako sve belo i sarene sitnice....i skini obavezno registraciju osim za slanje poruka i foruma i tih stvari....99% ljudi mrzi da se registruju, posebno kad ne znaju ni kakav je sadrzaj sajta, veruj mi.....

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2005
  • Poruke: 312

izgleda da je sajt puk'o
nema nista na tom linku

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1068 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 7 sakrivenih i 981 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, aleksandar11332, Alexandar-1973, Asteker, Avalon015, Bane san, bokisha253, Botovac, brufen, bukefal, Civa, Colt D, DaliborVukadinovic, darionis, darkkran, debeli, DejvTroter, Devil city 1989, Dimitrise93, djonsule, djuradj, Dogma21, dushan, Feller, fijufijukrozkapiju55, gasha, Georgius, goxin, GveX, Ivoo, jaeger, jalos, Jester, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, Koplje, Korle, Kruger, kunktator, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M74AB3, Marko Marković, mdp92, milan.tatanac1, MiroslavD, Mićko, mnn2, Moldovan, nebidrag, nelezele, niksa517, nobutado, Novakomp, opt1, Orijen, ozzy, Permaldar, pirke96, raster12, Remarqe, saputnik plavetnila, Siti2, skok, sslay, stegonosa, stokssone, styg, tomo2, Troja, tuf, Tvrtko I, umpah-pah, vathra, VJ, Volkhov-M, Vozd0714, ZetaMan, zokilivac