Treba mi pomoc, pa ako neko zna, hvala :)

Treba mi pomoc, pa ako neko zna, hvala :)

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2007
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: kraljevina MIRIJEVO!

Ovako! Napravio sam bazu u exelu za ocene i raspored. Hocu da kad user preko .exe file-a ukuca podatke program to sam sacuva. I sledeci put kad udje, vidi svoje podatke.

Hvala unapred,
Aleksandar



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 990
  • Gde živiš: Kucura

Pogledaj ovo: [url=https://www.mycity.rs/must-login.png

Mali program koji koristi excel-ovu bazu. Prepravi kako ti odgovara i gotov posao Wink



offline
  • Pridružio: 27 Apr 2007
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: kraljevina MIRIJEVO!

Da, ali ne pravim ja program za sebe... Uskoro cu napraviti sajt pa... Hvala u svako slucaju. Ako neko sazna nesto nek javi!

offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 990
  • Gde živiš: Kucura

Ne razumem sta pravis Confused Oces da napravis da korisnik pokrene program, program sam skine bazu sa neta pa da prikaze ocene iz baze, raspored... ? Kakve veze ima sajt sa tim?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 831 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 3 sakrivenih i 775 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 100jan, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bojan1234, bokicacar, Boroš, Brankojle, celt, Cicumile, darkkran, drimer, dukajov, dushan, ElGenius, france93, GeoM, Goxy1, Ikica977, Kolimator, komsija1, laganini123, LeGrandCharles, Medojed, nekdo, nelezele, nenad81, novator, OKT, Oscar2, Papadubi, Pero, Promising0, rakivan, raptorsi, raykan, rikirubio, ruma, salenpz, singa, Snorks, sspp, stegonosa, Stevan Visoki, troki1971, ujke, vlahale, Vojkan Petrovic, zemljanin, zgoljo, zlaya011, zziko, 1107