vb 2008 pomoc!!!

2

vb 2008 pomoc!!!

offline
  • Pridružio: 25 Maj 2007
  • Poruke: 114
  • Gde živiš: Novi Sad, Sombor

Postoji razlika, ali nije velika. Jednostavan program napisan npr. u VB 6, radio bi u Vb 2008 uz eventuano male izmene koda. Posto si ti pocetnik, verovatno ne bi znao izmeniti kod, tj prilagoditi kod za Vb 2008. A vecina primera koda napisanih na ovom forumu (za basic) su bas u VB 6, a pogotovo ono sto tebe interesuje, 'vestacki mozak'.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Okt 2009
  • Poruke: 212
  • Gde živiš: Kanjiza

Problem je u tome sto sada ne mogu naci Vb6 free!!!!
Videcu kad pocne skola dace mi nastavnik!!!



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 771 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 3 sakrivenih i 713 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Antoni S, b_z_b, bambulic, bax0904, bbogdan, blejač, bpvl, brufen, BrusLi, Cicumile, cojapop, d.arsenal321, damir55555, Darko Jovanovic, dekan.m, Deki Duga Devetka, Dolinc, DragoslavS, efektiva, Electron, esx66, Georgius, indja, JimmyNapoli, JOntra, KizJ, Kruger, M74AB3, magyar, Marko1238, Mi lao shu, milanstankovic087, milenko crazy north, Mirage 2000N, moldway, nenad81, pietro, rednap, Redred, repac, S94, Sava89, skok, Solunac na steroidima, stefanmpurtic, taomaster, tomigun, Topaz9, tubular, Tvrtko I, voja64, yrraf, zokilivac