Kako prebaciti joomlu iz NNfoldera u root-u

Kako prebaciti joomlu iz NNfoldera u root-u

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2006
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Kruševac

Instalirao sam joomlu u subdomenu i sada bi zeleo to da prebacim sve iz tog foldera u root sajta(public_html) ali ne znam kako to da izvedem...radi se o joomli sa integresinim virtuemart-om i zelim sve to da prebacim sto sam radio a da ne izgubim nista od komponenti i modula...da li postoji neki nacin da to uradim a da pritom ne pokvarim nista na sajtu....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2596 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 0 sakrivenih i 2579 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, Asparagus, Baždaranac, Boris90, Boskovic, gorankuba, Helket, Istman, Ivan Gajic, jalos, Lepi Jova, mile.ilic75, Miškić, Shilok, vddutina, veljko82, Zastava