Tema

Tema

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 158

Ljudi pomagajte
kako da promenim temu na phpBB2?
znam kako da promenim one koje imaju ponudjene ali kako da ocitam neku drugu temu (template ili style) i da postavim na moj forum? Nasla sam extra tema ali dzabe.

i znate li gde mogu da nadjem ovu temu za forum, videla sam je na nekom forumu i extra je pise samo phpBB skin developed by: John Olson?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Da li imaš FTP pristup?

Ako imaš potrbno je da datu temu preuzmeš sa neta, postaviš je na host i dodaš je u admin panelu.

Drugo pitanje ne razumem najbolje.
Na koju temu si mislila. Ako je ova na MC onda je to Aeolus, a sajt je [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ali opet nije autor taj kojeg si ti navela.

Dopuna: 17 Okt 2007 5:10

probaj ovaj link
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 158

procitala sam da treba da udjem preko ftp
ali kako to da izvedem? mozda sam glupa ali hocu da znam

Dopuna: 17 Okt 2007 14:45

to je ta tema
bila bi ti zahvalna ako bi mogao postepeno da objasnis kako da promenim temu Smile

Dopuna: 17 Okt 2007 14:49

evo da dodoam jos
znam ja da treba preko ftp da udjem u bazu i da postavim temu kako bi je kasnije pronasla i izabrala
ali zanima me kako to da izvedem

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Uploadujes lepo taj svoj template (skin) u folder template (videces da ti tu vec stoji subsilver) i posle samo u admin panelu dodas tu temu.

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 158

a gde se nalazi taj folder???

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Cim udjes u folder phpBB videces folder templates a u njemu ti stoji subsilver i onda znaci samo iskopiras svoj stil u folder templates i na kraju ces pored sibsilver dobiti folder sa svojim stilom.

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 158

ma ne razumes me
gde se nalaze ti folderi bilo koji?
ja sam pravila free forum i imam samo administrativni panel, ne znam gde se ti folderi nalaze
pomagajte

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2004
  • Poruke: 1190
  • Gde živiš: Ispod nivoa mora

Ako je besplatan onda nisam siguran da uospte ista mozes da menjas...

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Ako nemas ftp pristup onda batali posao. Neki u free ponudi nude dosta stilova, prelistaj u admin panelu a ako ne vidis nemoj se vise cimati oko toga.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4419 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 8 sakrivenih i 4320 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleksandar11332, alke12, Antoni S, ArchaBasha, bankulen, bladesu, bojan1234, bojank, BORUTUS, Boskovic, Brankojle, C-Gun, Cavendish, cenejac111, CikaKURE, Crazzer, darkkran, debeli, Dejan_vw, deLacy, Desmond, drale12, dukajov, dushan, Dusko_Dugousko, Dzuki, esko_hz, Feller, Glavonja049, gregorxix, hattori, Jager715510, Jeremiah, Jonbonjovi, Kapetan Hadok, kybonacci, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MaschinenPistole, MB120mm, Medojed, Mercury, Metanoja, milanstankovic087, Mostarac1977, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, nenad81, Niki2024, OKT, Oscar2, ozzy, Pale2025, panonski mornar, Papadubi, Pavel Medved, Peruta, PlayerOne, rakivan, raso76, Regrut Boskica, Remain, Remarqe, rodoljub, samo_srpski, Sevatar, Sharpshooter, shlauf, ShtagodShtagod, Sirius, skok, skylab1111, SpaDej, Srki98, sslay, sspp, stegonosa, Tas011, Tumansky, vaso1, vathra, VBoss, VekiJ, Vlada78, Volfero, vuksa72, Wrangler, zule2, 223223, 800077