Firefox 1.5 Beta 2

3

Firefox 1.5 Beta 2

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

angelus ::daj da i mi naucimo scriptu za skrivanje web browsera Smile
Scriptu za šta? Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 181

Ja sam koristio FF 1.5b jedno hmm....10 minuta.Radio je ok sve dok nisam poceo neki download i onda je poludeo Arrow Razocarao sam se i odmah vratio prethodnu verziju koja mi inace extra radi.Ako FF bude bagovit, EI ce i dalje biti No1...Kako da mi se u meniju koji pozivam desnim klikom na neki link na strani pojavi dugme "download with DAP"(u FF)? Shocked



offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Koliko se ja secam, u flashGot extenziji treba prijaviti DAP kao download manager da bi se integrisao sa FF.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9538 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 12 sakrivenih i 9453 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., alex71, Andrija357, ArchaBasha, Atomski čoban, Ba4e, Ben Roj, bojank, branko7, Bubimir, CHARLIE JA., Cicumile, cifra, Cirkon, Comyymoc, Dekster, deLacy, doktor097, DonRumataEstorski, dule10savic, dusanobr, ElGenius, gagidjuric, Gogi_avio, Hitri, igorkozar83, Igritelj, ikson, IQ116, Jeremiah, JK, JOntra, karevski, Litostroton, ljubo70, lord sir giga, LostInSpaceandTime, louderik, markolopin, mile79, milenko crazy north, Mldo, monomah, MrG, MrNo, Ndsk, nemkea71, Orc, Oscar, Phalanx, pirke96, PITT, pobeda, Resnica, sabros, Sava89, shadower78, shiro, Sirius, skok, stevanito, stibium51, Stoilkovic, Tafocus, Timočka Divizija, tritonus, troki1971, VJ, Vlada1389, zemljanin, Žukov, 79693