Win. themes/icons, shells, visual styles (samo u ovoj temi)

12

Win. themes/icons, shells, visual styles (samo u ovoj temi)

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2005
  • Poruke: 164
  • Gde živiš: Banja Luka

e pazi sad...
kad se ovi na "softpediji" mogu zezati i praviti svasta sto to i mi ne bi mogli!
imam instalisan styleXP i pomocu njega se mogu mijenjati bootscreen-ovi.
pa kad vec mogu da se mijenjaju ja ne budem lijen pa i sam napravim jedan.e sad i upozorenje-primjena ovakvih stvari zna da bude opasna , tj nekima se desavalo da pri primjeni bootscreen-ova koji dodju uz styleXP dodje do zaglavljivanja sistema pri startup-u.Ovaj bootscreen sam isprobao na svom racunaru i sve funkcionise savrseno, ali oprez(da ne bude da nisam rekao).
evo ko je hrabar i ima srce junacko moze da primjeni
botscreen-winXP СРПСКО ИЗДАЊЕ koje mozete skinuti na
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 08 Sep 2005 0:31

napravio sam manje izmjene na brzinu pa evo...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

Themes i Visual style nije isto Razz

odawno sam owo poskidao nije loše



offline
  • MANA  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 18 Avg 2005
  • Poruke: 475
  • Gde živiš: Kući

Skinuo sam Yz Dock i svidja mi se furacu ga malo Smile

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

yz i od su ista prica. stardock je kupio yzdock i malko ga modifikovao i napravio od. to mozete da primetite pogotovo na starim verzijama, gde je preferences isti, a bugovi ostali Wink

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Skinuo sam Gant 2 Ocean temu, ali ne znam gde su podešavanja za njega. On je samo promenio ikonice i još neke stvarčice ali to je za 50mb sitno. Jel postoji fora da se menja još nešto ili mora ostati samo na ikonicama i ostalim glupostima...

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

npr meni je MAC od (20b)swe ali baš swe promijenio....da nebiste wjerowali...i ikone,visual style,wallpaper,toolabarowe...ma swe

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Ma ja sam kriv... Provalio sam u čemu je fazon. Pri samoj instalaciji te pita lepo koju ćeš vrstu instalacije-standard, custom, complete ili nešto deseto. Po defaultu je namešteno na standard. Na standardnoj instalaciji ti ne menja taskbar, wallpaper, screensaver itd. već samo ikonice i još neke sitnice. Jbg, ja nisam obratio pažnju na to i odmah sam kliknuo na "next" i instalirao sam standard. Tek kasnije kada sam stavio complete instalation promenio je sve živo i tema je stvarno jedna od najlepših koje sam video...

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2005
  • Poruke: 164
  • Gde živiš: Banja Luka

aj bas ste neki niko srpski bootscreen da skine
evo kako izgleda
[img=http://img373.imageshack.us/img373/5998/srpskoizdanje8rv.th.gif]

evo ponovo link
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

sorry, vajar... ja ne menjam bootscreen, tako da ne mogu da isprobam...

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2005
  • Poruke: 118
  • Gde živiš: Venezia

Ima super Theme i jos neke zajebancije koje sam skinuo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2896 korisnika na forumu :: 108 registrovanih, 9 sakrivenih i 2779 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Antoni S, Bgorando, bobor, bojan_t, bojcistv, boromir, Boskovic, branko7, BrusLi, carinko, Cicumile, cikadeda, coaaco, cojapop, Denaya, dnevnasoba, Doc, doktor097, Dorijan Grej, Dovla 1980, Dragacevac, DrNeoCortex, dule10savic, dusanobr, Dusko_Dugousko, DuškoMraz, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, FileFinder, g_g, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, Great White, Halabit, Hitri, howyesno, Iskander, ivica976, jarovitt, Jozo74, Južnjak, K a s p e r, kalens021, Khaless, kinderpingvin, kinez88, klepesina, kolle.the.kid, kybonacci, LeGrandCharles, Lep1na, louderik, M74AB3, m94j, MarijaC84, Marko Marković, markusx, Medojed, mercedesamg, Miki281, mikoyan21, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, moldway, Momiroquai79, nebkv, Nepopravljivi, nuke92, ObelixSRB, Orijen, Oscar, panonski mornar, pein, peradetlić, ping15, S-lash, sajorg, Sale0501, Sass Drake, Shilok, Sirius, sonico, Srna, Stanlio, StefanNBG90, StrahinjicOgnjen, t.e.m.p.l.a.r., TangoSix, Tas011, theNedjeljko, Titan, tomigun, trajkoni018, v82, VBoss, Velibor Radoja, VJ, Vlada78, vobo, vpetrovic, vrgudinac, W123, YugoSlav, Đurđevdan